Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a velemenyetek 12 ora...

Mi a velemenyetek 12 ora munka 2 muszak hosszu rovid hetek? Gyrari munka

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 10:12
1 2
 11/13 De La Cruse ***** válasza:

Ezt még fiatalon is kizsákmányolásnak éreztem.

Nem fizettek meg és óriási felelősség volt rajtam.

Csak kifáradsz, hosszú távon idegileg is tönkre tud tenni, gyakran kell pihenned, rövid idő alatt kéne regenerálódást produkálnod.

Ha viszont jó a pénz és az életed fontosabb dolgaira jutna idő és pénz, úgy rendben lenne a dolog.

Lehet, hogy az életed átrendezésével és "lebutításával" le lehetne érned egy rendszerességet ami mégsem tesz agyatlan hangyává.

2019. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Dolgoztam így jó pár évet 30 éves koromig! 3 műszakba, 3+3-ba, 6+2-be, aztán évekig sima 12 órákba. Állómunkám van. Ráadásul sokszor kérdezés nélkül beírtak hétvégére. Nagyon nem jó! Egy roncs voltam. Aztán jött egy lehetőseg és kijöttem Ausztriába. Most csak délután melózok, de csak hétfő délutántól csütörtök éjfélig és 42 órát. Szabad délelőttök, plusz mindig 3 napos hosszúhétvége. Sose voltam boldogabb! 15 éve CNC hajlítón vagyok, szóval nem a legkönnyebb szokszor!
2019. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Rémes. Csak, ha az éhhalál kerülget, akkor menj oda dolgozni! Egyébként NEM ajánlom!
2019. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!