Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érezzem magam kirekesztve ha...

Érezzem magam kirekesztve ha a tanévzáró informális „bulira“ meg sem hívtak utólag tudtam csak meg hogy volt?

Figyelt kérdés

Iskolában dolgozom a tanév az érettségikkel együtt végképp lezárult pénteken megkezdődött a nyári leállás majd aug 25-én lesz újra élet itt.


És megtudtam hogy pénteken az évzáró értekezlet után a kollegáim egy közeli kisvendéglőben egy informális évzáró „bulit „ szerveztek. Amire engem meg sem hívtak sőt nem is tudtam róla csak most látom a face-en a fotókat.


Ez egy üzenet felém hogy ennyire tartanak ? Semmire? Ott érettségiztetek velük együtt kollega stb és aztán meg le se szarnak?


2019. jún. 22. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen, érezd.

De az okát is keresd, magadban is, nem csak a munkatársaidban.

2019. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amit én keresek de nagyon az egy új munkahely. Nem emiatt persze, ez lepkefing ügy igazából.
2019. jún. 22. 16:09
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván nem fogadtak maguk közé, emiatt kihagytak a buliból. Persze ahogyan az előttem szóló is írta, magadban is keresned kell rá az okot. Nyilván nem álltál velük olyan közeli viszonyban hogy barátkozzanak veled és nyilván csak a fontosabb beszélgetésekbe kapcsolódtál be. Meg simán lehet hogy ez amolyan nem hivatalos kollégák közti buli volt és emiatt nem érezték úgy hogy ott helyed lenne közöttük. Magyarul nem fogadtak maguk közé. Persze ettől független megértem hogy ez neked rosszul esik, nyilván oka van ennek hogy nem hívtak. Vagy nem kedvelnek téged valamiért és nem akarták hogy velük légy. Vagy csak szimplán semlegesnek tartanak és emiatt gondolták hogy úgy sem mennél el velük, és erőltetni sem akarták hogy mégis elmenj és ott und magad halálra. De az is lehet hogy valamiért okot adtál nekik arra hogy ne keressék a társaságodat ha nem szükséges és ezért hagytak ki a buliból.

Én azt mondom a legtisztább az ha erre rájuk kérdezel hogy ennek mi volt az oka. Lehet páran el sem mondják neked hogy mi az oka, de ha van egy olyan kollégád aki az a tipikus szókimondó fajta akinek ami a szívén az a száján jellem ő úgy is elfogja neked mondani hogy ennek mi az oka.

Ha meg azzal jönnek hogy "bocs elfelejtettünk stb... " akkor 99%hogy hazudnak és nem akarják elmondani a tényleges igazságot nehogy egy tanárral kevesebben legyenek mert nyilván hogy az igazgató rajtuk fogja leverni hogy elüldöztek, és ők ezt persze nem akarják.

2019. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Én azt mondom a legtisztább az ha erre rájuk kérdezel hogy ennek mi volt az oka."



Ha minden a tervek szerint alakul mire újra találkozom ezzela csürhével (aug 25 után) addigra a zsebemben lesz az új szerződés az új hellyek. És akkor már kit érdekel a válaszuk.


Most meg nem kérdezhetem meg mert kitől.

Nincs már senki az iskola zárva.

2019. jún. 22. 16:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember vagy, ráadásul tanár. Tudhatnád már, hogy:

-gerinctelen emberekkel és a döntéseikkel nem foglalkozunk. Ezekkel akartál te elmenni bulizni?

-nem a facebookon élünk, amit oda kitesznek, annak a fele csak dicsekvés.

-De a dolognak két oldala van ám. Te nem álltál eléjük és kérdezted meg, hogy mi a hóhérért hanyagolnak, hanem itt panaszkodsz, mint egy gyerek. Nem csoda, ha nem akarnak lógni veled.


Ne haragudj, ha nyers voltam, de csak leírtam, amit gondolok. Azért írtál ki kérdést, hogy hideg-meleg válaszokat is ugyanúgy képes legyél befogadni.

2019. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Balázska, unalmas vagy.

Csürhének nevezed őket, de vegődsz, hogy nem hívtak buliba.

Talán tudják, mekkora se.ggfej vagy?

2019. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Seg arc vagy bazsika azért. Mennye a facba közmunkásnak te búzi
2019. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

"Most meg nem kérdezhetem meg mert kitől."

Ez bizonyítja, hogy nagyjából semmi kapcsolatod nincs a kollégáiddal. Én is tanár vagyok, új is, de azért egy tanév alatt lett 3-4 olyan kollégám, akire bármikor ráírhatok messengeren, vagy felhívhatom telefonon...

2019. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Balázska nem csodálom, hogy téged nem hívtak meg sehova.
2019. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Én is tanár vagyok, új is, de azért egy tanév alatt lett 3-4 olyan kollégám, akire bármikor ráírhatok messengeren, "


Hát végül is én is ráírhatok bárkire... na de mit írnék?


Hogy miért nem hívtatok meg.... ugyan!!


Nem kérhetem számon!

2019. jún. 22. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!