Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy kollégám és nagyon jó barátom akivel a cégnél ketten egy munkakörben dolgozunk összejött egy kolléganőnkkel, aki egyrészt nehéz időszaka miatt eléggé tele van utálattal mióta nálunk van, emellett sajnos elég kétszínű is. Ez egy munkahely, ezt igyekszem nem elfelejteni, de eddig minden működött, a barátommal vittük a saját területünket, nem volt gáz, magánba is rengeteget beszéltünk, de mióta van ez a nő, azóta konkrét leépített a srác. Igen ez egy férfi nő barátság, de ezt mégse tartom indokoltnak ebben a formában, ráadásul minden magyarázat nélkül. Elég sok konfliktust okoz, amik miatt jelenleg egy szót sem merek szólni senkinek, de nagyon rosszul esik az egész, mert emiatt munkámban is hátrányt szenvedek. Mivel ez a nő dönt a projektek elosztásáról is. A barátom pedig régebben van a cégnél, és fontosabb szerepe van, így ha szót emelek, félek én járok rosszul, hisz eleve kettő egy ellen, és nem tudom a főnökünk kinek a javára döntene ilyenkor.


Magánba már egy kicsit magasabban lévő kollégánk minden előzmény nélkül megjegyezte, hogy ő látja az ellentéte és szerinte a nő féltékenysége okozza, ez nem tudom igaz-e de furcsa, mert korábban sose beszéltem erről, sem neki, se senkinek. Mit tehetek most? A munka és a fizu jó, szeretem is, de érzelmileg nagyon mérgezett most ez a közeg, és ez rossz hatással van rám is és a munkára is.


2019. jún. 25. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valóban nagyon jó barátod a srác, akkor egyrészt nem fordulna ellened, másrészt pedig megmondhatod neki, mi a problémád.
2019. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!