Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a kollégám, akivel egy...

Girlll3 kérdése:

Ha a kollégám, akivel egy irodában dolgozunk egyáltalán nem kérdez rólam és 8 órát végigül, akkor nem kedvel?

Figyelt kérdés
Rákérdeztem, de azt mondja nincs velem baja. Mégis halálra idegesít, hogy egy szót se szól. Facen próbáltam kommunikálni vele, de visszaír, s nem kérdez rólam semmit se. Amit még észrevettem az az, hogy nem sokat beszélgetnek a többiek se, viszont én ezt nem bírom.

2019. jún. 8. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Munkahelyre dolgozni jàrsz nem haverkodni, ez van.
2019. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ne zaklasd... Nem mindenki akar dumálgatni, ő ilyen.
2019. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Zaklatom? Nem írok rá minden fél percben.
2019. jún. 8. 18:14
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Introvertált. Van ilyen. Megpróbálhatod átkérni magad másik helyiségbe, ha erre van lehetőség.
2019. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egy teszt szerint még én is introvertált vagyok, mégse bírom a csendet.
2019. jún. 8. 18:46
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Ne zaklasd már szerencsétlen kollégád!

Dumálni és kikapcsolódni a barátaiddal kellene.

2019. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Mégis miért kéne rólad kérdeznie? Munkahelyen vagy, szerintem senkinek nincs benne a munkaköri leírásába hogy muszáj a kollégákkal összebarizni. Ha próbáltál vele beszélgetni de közömbös veled szemben, akkor elég nagy a valószínűsége hogy nem szeretne veled közelebbi kapcsolatba kerülni. Ne haragudj, de ha nem érzékeled az ilyen jeleket az nem túl normális dolog. Hagyd békén, ne irogass neki.
2019. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Észrevettem, egyszer írtam neki. Nem zaklattam... na de mindegy.
2019. jún. 8. 19:16
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez gáz! Én megértem a kérdezőt, nem kell haverkodni, de azért pár mondatot lehet beszélni egymással. Szerintem halál uncsi lenne 8 órát kussban végigülni. Én külföldön melózom, szerencsére itt ilyet még nem tapasztaltam, de nem is vagyok régóta a munkaerőpiacon.

Én azt mondom neked, hogy nem feltétlen nem kedvel, simán lehet ilyen fajta. Mondjuk én imádok beszélni, és eddig nem volt olyan ember akivel ne tudtam volna szótérteni. Általános iskolában mindig a legcsöndesebb kislány mellé ültettek, mert állandóan pofáztam, de az a vicc hogy még vele is el tudtam beszélgetni, és ugyanőgy kiakasztottam a tanárokat.:)) Régi szép idők, inkább kéredzkej át egy másik irodába.

2019. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Amúgy idővel oldódhat a hangulat, lehet jobb lesz vagy több munkám lesz és arra fogok koncentrálni.
2019. jún. 8. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!