Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pécs álláslehetőségek? ...

Pécs álláslehetőségek? Valaki aki ott lakik tudna írni pár sort milyen most a helyzet állás ügyben Pécsett? Lehet találni melót? Érettségim van. 48/N

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy érettségivel gondolom, egyszerűbb irodai, adminisztrációs munkát keresnél. Na, azt már 10-15 éve is nehéz volt találni. Főleg ismerős, ismeretség nélkül.

Ha pincér, szakács, pultos lennél, akkor tárt karokkal várnának sok helyen.

2019. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nem tudom mi a helyzet pontosan, de 5 évvel ezelőtt Pécsen éltem, akkor elkeserítő volt. Én távmunkában dolgoztam onnan évekig, majd mikor váltani akartam, esélyem nem volt, úgyhogy végül Budapestre költöztem. Amiket hallottam, azok alapján nem javult azóta semmi, de hangsúlyozom, személyes tapasztalatom a jelenben nincs.
2019. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen a gazdaság továbbra is döglődik - egyetlen dolog van ami pörög, de az nagyon. Embertelen sok külföldi hallgató jön az egyetemre újabban, ezek meg költik a pénzt rendesen, szóval a lakáskiadás pörög, a belvárosi éttermek tele vannak, ilyen helyeken lehet keresgélni.
2019. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld.


Nagyjából mindegy milyen meló lenne.( persze nem erotikus)

Nem ragaszkodom irodához.

2019. jún. 27. 07:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozzál szállodai munkát találni, ott munkaeröhiány van.
2021. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is ! Megpróbálom.
2021. szept. 27. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!