Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelent ez a helyzet? (lent)

Mit jelent ez a helyzet? (lent)

Figyelt kérdés

Még régen történt, érettségi után. Volt egy osztálytársam, bejelöltem ismerősnek Facebookon, de nem jelölt vissza. (Nem voltam népszerű, de azért ismertem.) Ezután úgy voltam vele, hogy ha találkoznék vele, akkor nem is köszönnék neki, hisz 'nem ismerjük egymást'... Na persze ezután pár hónappal az egyik boltban véletlenül összefutottam vele (ott dolgozott) én nem tudtam megszólalni sem annyira hirtelen jött, de ő köszönt először én visszaköszöntem és szerintem szóba is állt volna velem, de eszembe jutott, hogy nem jelölt vissza és kerülve a kínos helyzetet inkább elmentem (kissé félénk vagyok:D). Amúgy ő lány én meg fiú vagyok.

Tudom, hogy vannak nagyobb gondok is az életben, de ezen a mai napig gondolkozok, hogy miért nem jelölt vissza, ha látszólag semmi baja velem. Persze azóta sem voltam abban az üzletben, mert zavarba jönnék, ha ott lenne.



2018. máj. 5. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert szerintem annyira felszínes, sekélyes, hogy attól fél, hogy mit gondolnak majd az ismerősei, ha látják, hogy te is az ismerőse vagy.
2018. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érettségi előtt eldöntöttem,hogy változtatni fogok pár dolgon az életemben, ebben benne volt, hogy regisztrálok Facebookra, hogy könnyebb legyen a kapcsolattartás. Sok osztálytársam bejelölt/bejelöltem, kivéve az ő barátnőit, mert őket nem bírtam :D, de vele nem volt bajom, ezért bejelöltem (meg hát tetszett is :D). Szerintem felvállalható vagyok, mert csak a barátnői miatt nem tudtam sosem a közelébe menni, annyira 'védték'.
2018. máj. 5. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt, majdnem biztos, hogy a barátnői miatt nem jelölt vissza, és valószínű, hogy mivel leérettségiztetek, és megszűnt az osztályközösség, már más lenne a helyzet. Esetleg térj vissza a boltba, ahol dolgozik, és legyél nyitott arra, hogy szóba elegyedjen veled, persze csak akkor, ha még mindig tetszik.
2018. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!