Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen állást válasszak?

Milyen állást válasszak?

Figyelt kérdés

Egy 22 éves, Egyetemista vagyok és az az álmom hogy vállalkozó legyek. Ehhez az álomhoz viszont annyi tapasztalatot kell szereznem az világról és az életről amennyit csak tudok.

De milyen állás van ami érettségivel is elérhető?


2019. jún. 29. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok. Mi érdekel? Milyen vállalkozást szeretnél?
2019. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kereskedelem, vendéglátás sok féle álláslehetőség van. Most van a főszezon a Balatonon is, nézz körül milyen munkák vannak.
2019. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig miben dolgoztàl? Mi tetszett? A ,,vàllakozó akarok lenni" még kevés. Én is az akarok lenni, de nekem pontos tervem van.

Mi érdekel? Bolt, àllatok, vendèglàtàs, vasipar, elektronikai ipar, faipar...? Napokig sorolhatnàm. Összegezd, hogy mi érdekel, és keress rà olyan szakmàkra amiken valaha is gondolkoztàl, hogy csinàlnàd.

2019. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg betegszállítóként dolgozok és habár rengeteg mindent megtanultam az egészségügy menetéről és 2 hónap múlva már én tanítottam be az újoncokat. Most a 4. hónapomba már nem igazán jelent semmi kihívást, de ugyanakkor nem találok olyan munkát amihez nem kell szakma és mégis sokat fejlődhetnék.

A pincérkedésben van valami az segítene a panzió üzleti tervemhez de ahhoz azt hiszem kell szekképesítés amim nincs.

A hobbim az animálás és azzal is fogok egy nap valami pénzt keresni youtubeon.

2019. júl. 1. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!