Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan döntsem el, hogy...

Hogyan döntsem el, hogy milyen állást/munkahelyet válasszak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz csinálni?

Mi érdekel?


kb.

2010. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy eldöntheted, mivel akarsz pénzt keresni; én valahányszor állást keresek, mindig szükségből megyek el bárhová dolgozni, a megélhetés végett.
2010. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

15:15


igen,nekem is nagy a gyanúm,hogy olyan munkahelyet kapok amit nem szeretek,ezért szeretnék rájönni,hogy mégis melyik az amelyik jó lenne nekem,vagy közelebb áll hozzám

2010. nov. 20. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg ezeket a könyveket. Mind a kettő pontosan a te kérdésedről szól.:

-Csináld, amit szeretsz - és a pénz követni fog!, szerző: Sinetar, Marsha,

-A Nagy Ugrás, szerző: Suzy Greaves


Nekem a második könyv jobban tetszett.

2010. dec. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, kérdező, ne dőlj be mindenféle siker-és üzletorientált szemléletmódról szóló irodalomnak, mert - megfelelő számú és érdekű - támogatók hiányában keserves csalódások fognak érni, fogj bele mindenbe, ami kicsit is érdekel, s ha úgy érzed, sokkal több van benned, mint amit az adott munkakör megkíván, lépj tovább.
2010. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ne dőlj be mindenféle siker-és üzletorientált szemléletmódról szóló irodalomnak"

Ezek nem feltétlenül üzletorientált könyvek. Hogy ne legyen valaki sikerorientált? Lehet ezzel kapcsolatban lehet eltér az értékrendünk.

Ezekhez a könyvekhez kell némi élettapasztalat, ez igaz.

Viszont a másodikat már egy 14 lvesnek is oda merném adni.


Csak nézd meg egy két tapasztalt emberrel. a pedig úgy döntesz elolvasod, akkor mindig kérdez utána ha nem értesz valamit és beszélgess másokkal is arról amit olvastál.

Nálunk pédául szokás volt, hogy a szüleim közül valamelyik elolvasta vagy már ismerte amit olvastam. Így könnyebb volt megbeszélni. Ez nagyon hasznos dolog.

2010. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" mert - megfelelő számú és érdekű - támogatók hiányában keserves csalódások fognak érni,"


A támogatókat meg kell találni. Az is tanulható.

2010. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok!
2011. máj. 24. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!