Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen excelles feladatokra...

Milyen excelles feladatokra lehet számítani egy állásinterjún?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 12:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek interjúra egy multihoz, és jelezték, hogy lesz excelles feladat is.
2019. júl. 3. 12:49
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Csak abban reménykedj, hogy a helyesírás-ellenőrző be lesz kapcsolva, különben irtó ciki lesz.
2019. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana ha mondjuk konkretizálnál hogy milyen munkakört tervezel ott betölteni, sok függ attól..
2019. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Voltam már ilyen interjún. Több feladat is volt, pl ki kellett választani, hogy bizonyos feladatoknál milyen függvényt használjak.

A megadott adatok alapján csinálnom kellett egy diagramot, végül pedig egy szorzótáblát kellett készítenem.

2019. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Mcdonaldsos pultosként meg takarítóként semmilyenre. Tekintettel kérdésed rendkívül összetett voltára, joggal feltételezem, hogy valami hasonló állás lenne a neked megfelelő.
2019. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy miért bántjátok a kérdezőt?

Nézem a kérdését, nézem az első hozzászólását, helyesírás terén rendben van. Központozás rendben, ékezetek rendben. (maximum esetleg az excel szót rontotta el, amit viszont százan százféleképpen írnak.)

Milyen jó, hogy ti itt mind ilyen marha okosak vagytok.

2019. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, itt is vagyok, csak elég sok dolgom akadt napközben!

Nos, én sem értem, hogy mit grammar-náciskodnak itt néhányan. Köszönöm is az utolsónak, hogy megvédett!

Nos, hogy őszinte legyek, nem kaptam semmilyen konkrét támpontot, hogy milyen excel (!!)-feladat lesz. Annyit írtak, hogy felhasználói szint szükséges, illetve a munkakör része lenne beérkező adatok rögzítése, rendszerezése és kezelése. Ennyi!

2019. júl. 3. 16:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os: amúgy nem igazán veszem magamra. Ezek azok a tipikus magyarok, akik a szemedbe mosolyognak, hátat fordítasz, már vérben forgó szemekkel motyorásznak, hogy mit csinálnának az emberrel. Bohócok! :)
2019. júl. 3. 16:36
 9/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
Pivot tábla, Vlookup, sumif, komolyabb elemzői poziknál makróírás, VBA
2019. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!