Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen számítástechnikai...

Milyen számítástechnikai feladatokra számíthatok állásinterjún?

Figyelt kérdés
Bocsi,nem tudtam más kategóriába tenni. Holnap megyek call center-es állásinterjúra,azt mondták,hogy felhasználói szintű ismeretek kellenek,de holnap lesz számítógépes ismeretekből felmérés. Mire számíthatok? Köszi ha írtok
2011. aug. 25. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom alap dolgok, bekapcsol, usert vált, másol/töröl/átnevez, esetleg office-ban valami alap dolgok, ha kell hozzá. Semmi extra, az ilyeneken a legutolsó parasztok is átmennek.
2011. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi. :D Én meg már elkezdtem itt feleleveníteni az exceles függvényes dolgokat,de akkor nem parázok tovább. Remélem igazad van. :D
2011. aug. 25. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha olyanokat kérdeznek is, maximum csak matematikait vagy egyszerűbb logikait, makrókba meg ilyenekbe hótziher hogy nem mennek bele.
2011. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Izgulok nagyon,mert szinte már csak ez választ el az állástól. Word-ben hivatalos levél megformázását gondolom,bár nem tudom,tudnak meglepetéseket okozni a munkáltatók... Annyira nem vagyok profi,csak ami rámragadt info órán.
2011. aug. 25. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!