Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan viselitek el a...

Ti hogyan viselitek el a munkát, mint olyat, hogy állítjátok át a hozzáállásotokat?

Figyelt kérdés
Még unalmasabb is, mint a suli, sokkal nagyobb tétek vannak és több órát kell bent lenni.
2019. júl. 3. 12:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

programozással foglalkozom, pont tegnap futott ki 1 projektem, kicsit hiányzik is :)


persze vannak unalmas, monoton, vagy épp stresszes munkák/szakaszok is


ezzel jár, de élvezem nagyrészt amit csinálok

2019. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ez jönni fog magatol, ha majd dolgozol, lehetöleg olyan területen helyezkedj el, ami erdekel. Nekem a suli unalmasabb volt.
2019. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy tudom minden egyes nappal közelebb kerülök a céljaimhoz.
2019. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom,én pl szeretek csinálni valamit, még ha fárasztó is, ha két napot otthon vagyok már nem tudok mit kezdeni magammal a pénz meg mindig jol jön

Ha meg anna ellenére is hogy nagy a felelösség rám bíznak valamit, az úgy jól esik mert ha azt gondolnák nem menne nem adnák oda és jó érzés mikor mások (főnők/kollégák) megbiznak benned

2019. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

"Nem tudom,én pl szeretek csinálni valamit, még ha fárasztó is, ha két napot otthon vagyok már nem tudok mit kezdeni magammal a pénz meg mindig jol jön"



Sok-sok kreatív hobbi, főzés, házimunkák, sport?

Én annyira ennek az ellentéte vagyok, nem ismerem az unalom szót (otthon).

De ha egy katalógussal raknál le, még azzal is elfoglalnám magam 1-2 órára.

2019. júl. 3. 13:28
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyan munkát válassz, amit szeretsz csinálni és hozzád való. Én pl. szeretek emberekkel dolgozni, és amióta ezt csinálom, egyáltalán nem teher a munkám (csak nagyon ritkán).
2019. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Jó, az ember kiválasztja (ha tudja), kitanulja, de az 1-4 év, addig is élni kell valamiből.
2019. júl. 3. 13:32
 8/28 anonim ***** válasza:
Figyelj otthon vagy egy hónapot és akkor biztos meg unod a hobbikat is, tapasztalat nekem is van több hobbim is, de ha nem csinálok semmit nem jön meg hozzájuk a kedvem bár meló mellett kicsit nehezebb rájuk időt szakitani de ez van :)
2019. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Kezd valami egyszerűvel és ne rögtön heti öt napon hanem max hármon
2019. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

# 8


Voltam otthon 8 hónapot anno és semmit se untam.

Amúgy a sport, házimunka, hobbik kitesz napi 8-10 órát.

2019. júl. 3. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!