Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen szempont szerint...

Ti milyen szempont szerint állitjátok össze a lotto számokat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lottózok, de ha lottóznék, akkor csak is tippelés alapján csinálnám.


Semmi értelme nincsen bele látni az egészbe bármilyen szerencseszámot, mert úgy is a szerencsén múlik az egész.

2018. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tippelek ha néha veszek lottót.
2018. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

évek óta fix számokkal játszok, ha ritkán veszek lottót. többször volt kettesem,annál nagyobb nyeremény sajna nem. De már nem merem megváltoztatni a számaim :D egyébként akkor találomra jelöltem be 5 számot.

N

2018. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
Én nagyon ritkán veszek de akkor tök random jelölök be számokat, amik épp tetszenek.
2018. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Kb. 5 évente egyet veszek, és akkor is véletlen választok számokat. Sosem nyertem még.
2018. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fix számok (születési hó/nap, enyém, családé stb.), és hetente játszok, de csak Skandit.

Eddigi legnagyobb nyeremény egy ötös volt, az több, mint 5E forintot fizetett.

2018. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Totál random
2018. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolás koromban úgy lottóztam (apám vette meg a szelvényt), hogy a diákigazolványom számát bontottam szét és azokat tettem meg 5-ös lottón, így előbb-utóbb a diákigazolvány számot is megjegyeztem. Párszor volt vele 2-es találatom. :-)
2018. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha veszek, vagy tippelek, vagy valamilyen számokat játszok meg. Szabadon mint egy madár. De többnyire nem veszek semmit. Utálok nem nyerni sorozatosan. Ilyen szempontból a kaparós sorsjegy jobb. Ott legalább alkalomról alkalomra megvan az illúzió, hogy nyertél egy keveset. :D
2018. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden héten 6 játékot játszok (1 szelvény) évek óta. A számokat teljesen véletlenszerűen választottam ki, ügyelve arra, hogy arányosan el legyen osztva és ne "hülye számokat" játszak (pl.: 1,5, 11, 15, 89), vagy egymáshoz közel esőket, túl alacsonyakat, túl magasakat, stb. A különböző évszámokhoz kapcsolódó számokban nem hiszek, mert arra is minimális az esély, hogy semleges számokkal ötösöm legyen, hát még arra, hogy azok pont megegyezzenek a családtagok születési évével, vagy bármi mással. Mivel focirajongó vagyok, régebben néha azt csináltam, hogy egy 5 gólt hozó meccsen azt a számot tippeltem a lottón, ahányadik percben a gólok születtek, de aztán rájöttem, hogy hülyeség. Nehogy már ne tudjak önállóan 5 számot kiagyalni. Állandó számokkal játszok, de ha minimum 2 (vagy 2x1) találatom van, az eltalált számokat lecserélem egy olyanra, amit már régóta nem húztak ki. Közben ügyelek arra, hogy ha pl. a 12, 39, 53, 67, 84 számsorból az 53-ast eltalálom, akkor olyan számra cserélem le, amelyik a 39 és a 67 közé esik. Nagyjából ez a szisztémám.
2018. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!