Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pirex papír üzletben dolgozott...

Pirex papír üzletben dolgozott már valaki, esetleg ismerősötök? Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Diákmelon voltam még egy éve netto 1250 orabérrel

Laza munka türelmes vagyok. Szal felcimkézni 200 tollat vagy 300hegyezőt nem tré. Államdós os ugyan ezt csinálta áru kitétel cimkézés és pénztár. A leltár szopás meg a tollak ellenörzése h melyik ír még

2019. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Testvérem dolgozott ott, egy pesti, forgalmas plázában. Élete legrosszabb munkahelye volt. Nem régen mondott fel.

Vázlatokban:

- Kevés a fizetés, pedig 12 órát folyamatosan állnod kell úgy, hogy nem tudsz leülni.

- A napi többmilliós forgalom ellenére, és úgy, hogy 3 kassza van, folyamatosan árut kell tölteni, sokszor 3 ember dolgozott csak az üzletben. (Dupla létszámmal is húzós tartani a tempót). Vannak időszakok, amikor 6-8 órán keresztül 20 méteres sor van, és nem fogynak el az emberek. A vezetőség ennek ellenére nem erőltette meg magát, hogy embereket toborozzon, sőt a jelentkezők elé akadályokat is görgetett. (Pl. Nem lehetett személyesen, az üzletben érdeklődni a munkalehetőségek iránt)

- A vezetőség (szerintem) undorító módon a kamerákon keresztül figyel egész nap, sokszor azért is szóbeli megrovás járt, ha zárás előtt, amikor már nem sok vásárló volt, egymással beszélgettek a dolgozók.

- A vezetőség részéről előfordult az is, hogy célozgatás volt amiatt, hogy sok wc papír fogy el havonta

- A főnökség nem érdekelt abban, hogy kellemes hangulat legyen, vitákat próbál generálni a munkások között



Írhatnék a tesóm sztorijaiból egy regényt, nagyon durva esetek vannak. Az biztos, hogy ő semmiképpen sem ajánlja.

2019. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#2-es ez melyik pesti Pirex volt, ha lehet tudni? Csak mert én is gondolkodtam ezen, hogy mennék oda dolgozni..
2019. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!