Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön szeretnénk összeháza...

Külföldön szeretnénk összeházasodni! Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Trópusi paradicsomban szeretnénk jövőre megtartani az esküvőnket. Már nézelődtünk interneten, és felmerült több helyszín is. Csak ketten lennénk, párom és én. Tapasztalatokat és tippeket elfogadok illetve szívesen meghallgatom. Papírmunka stb is érdekelne. Mármint házasság érvényesítés,ha Unión kívül köttetik. Hawaii,Mauritius, Kanári-szigetek (ott már voltunk, és tetszett,de nem az az igazi trópus...) ezek is szóba jöttek már.

2017. máj. 1. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem irtad meg, hogy pontosan melyik orszagra gondoltal, igy nehez segiteni. Ha kitalaltatok, hivjatok fel az adott nagykovetseget, meg a magyart is, es ok fognak tudni segiteni.
2017. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan abban szeretnék tanácsot kérni,hogy hová érdemes menni... Amerika,Európán belül valami?
2017. máj. 1. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Réunion?

Trópus is és Európa is.

Mauritius mellett.


Vannak kifejezetten esküvőszervező cégek akik erre szakosodtak itt is.

2017. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Európàhoz nem kifejezetten trópusi szigetek tartoznak,de vannak szépek,pl Kanári-szigetek,Madeira stb. Ezek a helyek merültek fel. Olyanok válaszait várom,akik külföldön esküdtek.
2017. máj. 1. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Réunion miért ne lenne Európa?

1. Franciaország része (mint ahogy Guadeloupe és Martinique is, tehát EU terület mindhárom)

2. Igazi trópus, ugyanis Mauritiustól mindössze 250 km-re vagyunk

3. Még tanácsot is tudtam volna adni, hogy mi kell hozzá, én ugyanis Franciaországban esküdtem, és tudom.

De te tudod... ha nem kell, hát nem kell.

De előbb kicsit tanulgasd a földrajzot, hátha.

2017. máj. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Réunion miért ne lenne Európa? A tengerentúli régiókról még sosem hallottál? Guadeloupe, Martinique, Réunion, Guyane, St Martin / St Maarten ugyanúgy az EU részei, és ezeknél trópusibb szigeteket ha akarsz sem találsz.

Réunion Franciaország része, csak megsúgom.

És azt is, hogy tudtam volna segíteni, hiszen én Franciaországban esküdtem és tudom mi kell hozzá, sőt itt is ismerek helyi cégeket akik ezzel foglalkoznak.

Még azt is tudom, hogy kell otthon anyakönyveztetni a házasságodat.


De ha nem, hát nem. Nem erőszak a disznótor.


Olvasgasd még egy kicsit a földrajzkönyvet addig.

2017. máj. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Senki sem mondta,hogy az nem Európa! Teljesen félre értetted,vagy olvastad! Az utolsó mondatoddal pedig csak kötekedni szeretnél.

Én teljesen máshogy értettem. Nem a kérdésedre válaszoltam.

2017. máj. 3. 23:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam már Amerikában, Európa több országában,de még nem házasodtam! Erre lettem volna kíváncsi. Papírmunka stb. De egyébként eldőlt,Hawaii lesz.
2017. máj. 3. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!