Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt olyan válaszadók,...

Vannak itt olyan válaszadók, akik önkéntesként dolgoznak? Ha igen, milyen munkát láttok el?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
15 évig önkéntes tűzoltó voltam
2019. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állatmenhelyen takarítottam kutyák kenneljeit, sítáltattam őket, etettem.

Erdőben szemetet szedtem, mérések elvégzésében segítettem.



Mindenki támadott, hogy miért nem embereknek segítek... Nekem csak megtetszett az állatmenhely munkája, szerettem volna a szabadban lenni, állatok között, kutyák közvetlen közelében.

Sok szeretetet adnak amúgy.

2019. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, "kötelező önkèntessèg" alatt köteles voltam ingyen dolgozni, hogy mehessek vizsgàzni. Legalábbis papíron. Kb 23 órát dolgoztam a gyermekekhàzàban(rajzolni kellett, fonni, mindenfèle előmunkàlatot megcsinàlni a gyerekeknek) és fesztivàlon is voltam, ott tàblàval kellett járkálnom a nyakamban, meg fotózkodnom idegenekkel, de voltak érdekességek is például a város rekordot akart dönteni az ország leghosszabb színes sütemènyèvel és ott is segítettem, de oszlopokat is festettünk át meg hasonlók. Az 50 óra másik felét egy vállalkozónal tudtam le, kaptam érte pénzt, de önkéntessègnek papírozta le.
2019. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!