Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A karjaim a testem többi...

A karjaim a testem többi részéhez képest feltűnően vékonyabbak. Hogyan tudnám kicsit vastagabbá tenni?

Figyelt kérdés
Szóval a lábam is elég vastag, széles is vagyok a tömegem pedig 65-70 kg (nem vagyok zsíros, a hasam is majdnem kockás). A karjaim ehhez képest egy 40 kg-os ember karjaihoz hasonlítanak. Hogyan tudnám vastagítani őket? Nem akarok én izmos karokat meg gyúrni csak hogy ne legyen olyan vékony.

2016. márc. 24. 23:35
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Márpedig edzened kellene rá súlyzóval, ha vastagítani akarod. Nagyon izmos nem leszel naturálban soha, attól ne félj.
2016. márc. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarsz izmokat? Létünk alapja. Nélkülük a szíved se verne, egy lépést nem tudnál megtenni... Az az izom, amit sokan nem akarnak, az sok sok év munkája, na meg mellé szedett szerek...

Az izmok határozzák meg az emberi test formáját. Ha vastagabb karokat akarsz, arra két lehetőség van.

1. Izom. Rendes kaja mellett edzések.

2. Háj. Szemét kaja, edzés nélkül. De ugyebár nem tudod szabályozni, hova menjen. Tehát lehet, hogy megy popsira, hasra is.


Nem tudom, te hogy vagy vele, de én az izmot választanám.

2016. márc. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!