Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket a mukahelyen mi...

Titeket a mukahelyen mi fáraszt jobban a munka vagy kollégák?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Néha ez, néha az. Mostanában a kollégák.

27N

2019. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kollégák.
2019. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kollégák, állandóan hisztiznek, pedig elég könnyű munkánk van viszonylag jó fizetésért. A főnök is rendes mégis szidják őt is a háta mögött.
2019. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az olyan ügyfelek, akik láthatóan nem fognak pénzt költeni, csak szórakoznak. De velük is udvarias vagyok, pedig nem egyszer bunkóznak és a végén már sírhatnékom van.
2019. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kollégák. Mindig az emberekkel van a baj(om).

Ha a munka fáraszt le, az olyan kellemes fáradtság, mert tudom, hogy hasznos voltam és szorgos és az olyan jóleső zsibbadtságot ad a legtöbbször. De kombináljuk hozzá az emberi tényezőket és máris csak egy roncs leszek a nap végére, nem pedig egyszerűen csak fáradt.

2019. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

kollégák

Mindig van valamelyiknek valami kínja, és cserélni kellene műszakot vagy valami.

Az egyik mindenbe beleköt.

A másik késik, vagy amikor műszakváltás lenne akkor elmegy valamerre és bezár mindent. Várjak kint amíg visszajön (télen nagyon faxxa)

Igénytelenek, a munkahelyi mosdóban vágja valamelyik a szőrzetét.

2019. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Korábbi munkahelyeimen a munka, jelenleg egyetlen idegesítő kolléga.
2019. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kollégák. Minden nap más a feladat, van, hogy csapatban kell lennem velük, van, hogy egyedül elszigetelve tőlük. Ezerszer fáradtabb vagyok a csapatmunkában idegileg, teljesen leszívnak a sok panaszkodással. Kicsit kilógok közülük, én nem tudok folyton az egészségi állapotomon, az időjáráson, a cég helyzetén siránkozni. Igazából ezeken kívül nem is lehet velük másról beszélgetni.
2019. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Clay Morrow ***** válasza:
Totálisan a kollégák.
2019. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igyekszem elszigetelni magam a kollégáktól, nert tudom, hogyha a minimálisnál közelebb kerülnék hozzájuk, akkor bizony ott találnám magam, mint a többi válaszoló.
2019. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!