Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan munkát ahova 8 általános...

Olyan munkát ahova 8 általánossal felvesznek tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Csak 8 általános végzettségem van. Elkezdtem a cukrász iskolát utána, de nem tudtam befejezni egyéb okok miatt. Nem azért mert nem akartam tanulni, igenis akartam. Most leszek 18 éves februárban,tudom szakma nélkül nem vesznek fel sehova, de ha mégis tud valaki olyan munkahelyet ahova felvesznek annak örülnék. Mellette tanulnék is.
2019. júl. 9. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Árufeltöltő. Szar meló, főleg míg rutintalan vagy, de pénzt legalább adnak érte. Plusz mellette végezz el valamit, ami érettségit ad, mert így éveken belül nagyon nehéz helyzetbe kerülsz.
2019. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mc.donalds is felvesz.
2019. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

@08:05


A mcdonalds? 8 általánossal kasszát kezelni meg külföldieket kiszolgálni? nem hiszem.

2019. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 a konyhába felveszik.
2019. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Árufeltöltő, gyári szalagmunka, mosogatás, segédmunkák.
2019. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
konyhai kisegítő, operátor, sörözőben pultos, takarító
2019. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
címkézés és segédmunkás még a fentiek mellé
2019. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek fentiekkel.

Mehetsz akár munkaerőközvetítőn keresztül is. Ezek olyanok, mint a diákszövetkezetek, általában ők is csinálják, és ugyanazokra a munkákra küldenek, csak nyilván nagyobb adózás miatt kevesebbet kapsz.


Ha esetleg még érvényes lenne a diákigazolványod, akkor diákszövetkezeten keresztül érdemesebb menni, a kedvezőbb adózás miatt. Felsőoktatásosak októberig jók, azt tudom.

Szóval elsődlegesen ezt a lehetőséget javasolnám!!

Aztán ha mész megint suliba, kapsz diákigazolványt, akkor ezeket suli mellett is tudod csinálni, rugalmasak általában.

2019. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!