Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mentősök általában milyen...

A mentősök általában milyen emberek?

Figyelt kérdés
Volt már tapasztalatotok velük? Akár ismerős/barát/ rokon. Esetleg segítettek már rajtatok?
2019. júl. 16. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszer kellett mentőt hívni hozzám. Nem volt nagy bajom, igazából csak a biztonság kedvéért.

Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Amikor látták, hogy tényleg nincs komoly bajom, még viccelődtek is, szóval nekem pozitív véleményem van róluk.

Igaz, ha ez az eset nem lett volna, akkor is pozitívan vélekednék róluk, hiszen a munkájuk, hogy segítsenek az embereken, ilyet pedig rossz emberek nem szoktak.

2019. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Vegyes.

Van egy haverom, aki mentőzik, ő tündéri jó arc, minden téren segítőkész, és nagyon aranyos, néha hajlamos túlaggódni a dolgokat (pl beüti valaki kicsit a kezét, egyből el akarja látni :D ), imádjuk. Nem volt még soha szükség a szakértelmére, de őszintén szólva nem rossz a tudat, hogy van velünk valaki, aki tudja mit kell tenni esetleg baj esetén.

Volt szomszédunk mentős volt, aztán már nem az, mert túl sokat ivott már ahhoz, hogy tovább csinálja. Ő se volt rossz csóka, de elitta az agyát.

Egyik rokonom meg mentős miatt halt meg (közúti baleset, egyértelműen a mentős volt a hibás), az ipse még flegmázott is a tárgyaláson, nem különösebben érdekelte.

2019. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt ismerős. Ő nagyon sokat segített annak ellenére, hogy engem alig ismert. Mindenki szerette. Jó ember volt.


Meg volt már néhányszor szerencsém úgy mentősökhöz, hogy hozzám hívták ki őket/mentem velük.

Nagyon jó fej, türelmes és kedves, de humoros emberek voltak valamennyien.


Én tisztelem őket.

2019. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatim szerint nagy a hivatás tudatuk. Tisztelem őket.
2019. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kétszer hívtak hozzám mentőt.


Nagyon kedvesek voltak, segítőkészek.


Én egyszer hívtam mentőt (egy nő az egyik ház előtt feküdt és nem kelt fel, nem tért magához), akkor is pozitív tapasztalatom volt. Aranyosak, segítőkészek voltak, mondták, melyik kórházba viszik, stb.

2019. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és egyszer egy tanfolyamon vettem részt, amit egy mentős tartott. Jó humora volt, vicces, érthetően magyarázott és akármit lehetett tőle kérdezni. Rengeteg sztorit mesélt.
2019. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Az volt a kérdés, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak mentősökkel.

Én leírtam, hogy nekem milyenek vannak.

Ezen mi a lótusz nem hasznos? Komolyan érdekelne. :D

2019. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Voltam tanfolyamon, egy mentős tartotta, kb 60 éves volt, néha belőtt 1-2 viccet, de nagyon unalmas volt, halkan beszélt és kötekedett.

Rengeteg mentőssel találkoztam, gyerekkènt volt, hogy én hívtam ki a mentőt amikor mamàm rosszul lett, mert más nem volt ott. Szerencsém volt, a diszpècser és a mentősök is nagyon normálisak voltak, és hála Istennek gyorsan ki is értek. Jól végeztèk a dolgukat. Volt még egy alkalom, ott is én hívtam mentőt, mondjuk ott már kb 17 voltam. Kocsival utaztunk és egy fickó feküdt az úttesten. Ott viszonylag sok idő volt mire kièrtek, de mindent megtettek, újra kellett èleszteni a sèrültet, nagyon kitartóan dolgoztak.

Viszont találkoztam bunkó, flegma és hanyag mentőssel is, nagyon változóak.

Én azt mondom, hogy ha valaki ilyesmit dolgozik és becsülettel küzd a betegek èletèèrt, akkor minden tiszteletem az övé!

2019. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint az emberek általában.
2019. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!