Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeretem a szakomat, de...

Szeretem a szakomat, de undorodom a szaktársaimtól?

Figyelt kérdés
Jogász szakos hallgató vagyok. Régi álmom teljesült azzal, hogy felvételt nyertem, szeretek is itt tanulni. Egyetlen gondom, hogy a nagypofájú, nagyképű és a magát a semmire verő évfolyamtársakkal vagyunk tele. A másik fajtája meg a hihetetlen idegesítő, mindenkinél okosabb és jobban tjdó okoska gyerek. Már utálok bejárni órákra, a közösségi médiából már kikövettem őket de valami hihetetlen mennyire undorodom néhány barátom kivételével tőlük. Más is van/volt így?

2019. júl. 28. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, tökéletesen átérzem a helyzeted, bár én kevésbé nehéz, a köztudatban büfészakként titulált műszaki szakra járok, de ott sem jobb a helyzet.
2019. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszonom. Es abbol is elegem van, hogy minden bufeszaknak titulalnak nehanyan közülünk, mintha nem is letezne mas a jogon kivul.
2019. júl. 28. 22:14
 3/15 anonim válasza:
96%

Én külföldre járok és jelentem ott is hasonló a helyzet :D

Idióták mindenhol vannak. Meg kell találni a baráti kört. Többieket hagyni a francba. Még egyszer mondom: idióták MINDENHOL vannak. Meg fogod szokni, fel a fejjel, hajrá :)

2019. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Elte?

Nemtudom, a jogászoknál mindigis jelen voltak az általad felsorolt tulajdonságok, csak ez töményen egy helyen, ahogy irtad: undorito.


Alapbol "félek" is a jogászoktol. Oké más is ki tud veled b .szni, de ök még akár le is ültethetnek, intézödhet ugy...


Igazából, nálunk is vannak hasonlo emberek (müszaki szak), de sokaknak letörte a szarvát a vizsgaidöszak:D vagy kihullottak

2019. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem rengeteg ember járt már így. Ne velük foglalkozz.
2019. júl. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jelenleg és is olyan helyen tanulok, ahol utálom a szaktársaimat. A "tanárok" is viccesek, nagyképűek és alapból feltételezik, hogy mindenki teljesen idióta az osztályban.


Ha találok a környéken olyat, ahol indul ilyen szak, akkor átkérem magam. Ha nem, akkor csak kibírom valahogy.


Végülis nem barátkozni mentem oda, a papírom legyen meg, aztán soha többet nem találkozom velük.

2019. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem Elte, a masik nagy pesti egyetem jogasz szakja. Szerencsere

En nem gondolkozom intezmenyvaltason, csak próbálom kibirhato mertekre csökkenteni a veluk valo kommunikaciot

2019. júl. 29. 13:17
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Az előző szakomon (jogi asszisztens) èn is hasonlókat tapasztaltam "nèhány" szaktársammal :/ pedig ez nem is jogász kèpzès volt csak egy FOSZK-os.. De nem kell az ilyenekkel foglalkozni. Majd kapnak egy kèt pofont az èlettől , aztán majd lesz nekik ne mulass. Idióták valóban minden szakon ès az èlet bármely területèn vannak sajnos ,de meg kell probálni őket kizárni amennyire csak lehet :)
2019. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Végezd el a szakodat, arra koncentrálj. Ha az megvan, a munka világában más lesz ez, csak emlékek lesznek. Persze, biztosan lesznek kollegáid is az egyetemről, de sokkal több új emberrel fogsz megismerkedni, akik komolyan űzik a szakmát. A nagyarcok pedig úgyis kihullanak.
2019. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg, a mostani politikusok (Orbi is) java része ezt végezte mint te és ők irányítják ezt az országot. Én egytől-egyig gyűlölöm a jogászokat, mert ők teszik tönkre ezt a népet a kavarásaikkal.
2019. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!