Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az itteni gimik mennyire...

Az itteni gimik mennyire hasonlítanak a sorozatokban lévőkhöz?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de 12 éves korom óta külföldön éltem és most vissza költözöm 17 évesen. Arra lennék kíváncsi mennyire van ilyen népszerűségi dolog. Hogy tényleg cseszegetik-e azokat akik nem népszerűek stb.

2019. júl. 31. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez iskola függő,de sajnos van ilyen.
2019. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk vannak baráti körök, nem ismerek senkit, aki egyedül lenne, de az is igaz, hogy akik piszkálják egymást, nem azért teszik, mert "nem népszerűek", hanem mert szimplán nem kedvelik egymást.


Nyilván vannak népszerűbb emberek, akiket az egész suli kedvel, és olyan is, akit a saját osztályán kívül nem ismernek. Ez mindenhol így van, de sose szül ellenszenvet.


Nincs mitől tartanod. ;)


18/L

2019. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk osztályon belül volt ilyen de hálisten utolsó évre mind kibukott a az osztályból.
2019. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azok amerikai sorozatok, ez meg Magyarország... Teljesen más a közösség. Persze itt is vannak kekeckedő, gonoszkodó emberek, de nem a népszerűségen múlik... Ha egy csaj népszerű az iskolában, akkor burkoltan vagy kevésbé burkoltan leku***zzák...
2019. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gimiben nem volt cseszegetés, ez Magyarországon inkább az általános iskolákra jellemző. De azokra nagyon
2019. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Népszerűség miatt nálunk nincs utálkozás, csak xy-nak nem tetszik y viselkedése és távolról utálja vagy kibeszéli.
2019. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk osztályok vannak. Minden órán ugyanazzal a 20-30 társaddal vagy. Összeszokottabb és összetartóbb társaságok alakulnak ki. Meg persze akik ki nem állhatják egymást, azok jobban összekaphatnak.


Angolszász típusú iskolákban pedig mindenki szabadon választja az óráit. Nagyon keverednek az emberek.

2019. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp annyira, mint a Barátok közt szereplői a panelprolikhoz. Semennyire.
2019. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már három éve végeztem el a középiskolát, és nálunk folyamatosan ment a piszkálódás, elsősorban külső és belső tulajdonságok kapcsán, de az is előfordult, hogy valakit egy elszólása miatt cikiztek hónapokig.

Sok esetben a barátok közt is ez ment, ez volt az alap humor, amivel sokszor egymás között is átestek a ló túloldalára, akik ezt csinálták.


Egyébként mindenkiből és mindenből gúnyt űztek, volt olyan diák a suliban aki családi gondok miatt öngyilkosságot kísérelt meg, és ez után is ment a "vicceskedés", hogy leugrott a boltba (arra célozva, hogy az ablakból vetette ki magát).


Személy szerint nagyon örülök, hogy kiszaladtam ebből a közegből, részben én is kaptam, igaz nem voltam teljesen kirekesztve, de folyamatosan kaptam a megjegyzéseket a külsőmmel kapcsolatban (, hogy ronda vagyok), ami elég volt hozzá, hogy teljesen lerombolja az önbizalmam.


Egyébként általánosságban nem jelenthető ki, hogy minden iskola ilyen, akár osztályonként is változhat.

2019. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerintem ez sem jelenthető így ki, legalábbis én pont az ellenkezőjét tapasztaltam.
2019. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!