Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az itteni gimik mennyire...

Az itteni gimik mennyire hasonlítanak a sorozatokban lévőkhöz?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de 12 éves korom óta külföldön éltem és most vissza költözöm 17 évesen. Arra lennék kíváncsi mennyire van ilyen népszerűségi dolog. Hogy tényleg cseszegetik-e azokat akik nem népszerűek stb.

2019. júl. 31. 10:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

10-es, én csak azt mondom amit tapasztalok. Vagyis tapasztaltam, idén végeztem a gimit. Nálunk senkit nem piszkáltak úgy igazából, persze mindig vannak olyanok akikkel nem kedvelitek egymást, de azzal max kikerülitek egymást a folyosón. Több olyan tanuló is járt az iskolánkba, akik valamilyen fogyatékossággal éltek, legyen az autizmus vagy fizikai, velük is nagyon elfogadó volt mindenki, és ha valaki lelki válságban volt, azzal együttéreztünk, nem kiröhögtük.

Ellenben anno általános iskolában nagyon durván ment a gúnyolódás és piszkálás, néha fizikai szinten is, ezek célpontja többek között én is voltam. A gimis évfolyamtársaimtól is azt hallottam, hogy általános iskolában eléggé el tudtak fajulni a dolgok.

Szerintem egyébként az iskolától is függ, pl egy szakközép más mint egy rendes gimnázium, hiszen egy erősebb gimibe nehéz bekerülni, magasak a ponthatárok ergo a valamilyen szinten intelligensebbek járnak oda. Ezzel nem szeretnék megsérteni vagy leszólni senkit, aki szakközépbe járt és nyilvánvalóan lehet, hogy tévedek, de én nagy általánosságban így látom.

2019. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!