Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárokat mennyire zavarja,...

A tanárokat mennyire zavarja, hogy manapság már nem szokás kirakni a képüket a tablóra?

Figyelt kérdés

Emiatt nem érzik azt, hogy csökkent a megbecsülésük, elismerésük?

A diákoknak nem hiányzik egy emlékkép a tanáraikról? elég nekik egy név is?



2019. aug. 13. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

A tabló alatt érted az emlékképet, ami bent marad az iskolában és csak akkor látod viszont, ha oda bemész (lehet soha többé)? Ettől azért jóval gazdagabb emlékkép az a 4-5 évnyi iskolába járás és élményszerzés amit ott megéltél. Hát még ha a tanáraiddal a neten, közösségi oldalakon legalább ismerősi szinten tartod a kapcsolatot. Vagy annyira sem, de elég ha rákeresel, és láthatod őt. Ez a kérdés a 2000-es évek közepéig lehetett volna érv, de ma már nem igazán.


Arról már szót sem ejtve, hogy az egyediség és kivagyiság (nehogy olyan legyen, mint évtizedeke óta), és főleg a mémek (és villámdivatok) korában olyan szintű tablókat képesek sokak megálmodni és legyártani, hogy sokszor jobb nem is adni az arcod hozzá. Aki emo volt, annak is ég a pofája 5 év múlva, hogy így emlékeznek meg róla, de a Pepe béka, Hide the pain Harold meg hasonló cringe témákra épülő tablók örökre ott maradnak emlékeztetőkre, azt sem fogják tudni 20 év múlva hogy mik voltak azok, és miért lett az a központi témája egy osztály bemutatásának.

2019. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Nincs pénz tablóra, spórolás van mindenhol. Nagy tabló több zsozsó. Kis tabló kevesebb zsozsó kevesebb hely nem férnek rá.
2019. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk 4 éve még fel sem merült, hogy a tanárok lemaradnak..
2019. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Engem teljesen hidegen hagy.

Egy tanár.

2019. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk 15 tanár rajra volt a tablón (most ballagtam), azok voltak csak névvel feltüntetve akik 1 évet tanítottak vagy fél évet és ez az egész évfolyamba így volt. Én még nem is hallottam ilyenről amit mondasz.
2019. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi pl 2015-ben üzentünk régi már nyugdíjas tanárainknak, de nem akartak rajta lenni. Én szívem szerint mindenkit ráraktam volna, h látszódjék, h a 6 év alatt mennyien voltak. Vicces lett volna. De végül alig voltak rajta...
2019. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a tablón csak az osztályfőnök szerepel, viszont a ballagók kapnak évkönyvet, amiben szerepelnek a tanáraik is.
2019. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a városban csak az osztályfőnök(ök) és az igazgató(k), igazgatóhelyettes(ek) vannak a tablón. A többeszsám azért, mert ha volt menetközben változás, felkerül a régi és az új is. Ez biztosan így volt 25 éve és idén is.
2019. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy rosszul esik nekik, de kit érdekel? A lelküket kitették a tanítványaikért, és nem kellenek a tablóra. Azért a valamire való iskoláknál nem így megy, gondolom.


A diákok meg majd bánni fogják, amikor -vagy ha egyáltalán- ember lesz belőlük.

2019. aug. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Barackoshányás ***** válasza:
Nálunk kirakták. Ahogy valamelyik előző is mondta, csak azok maradtak le, akik rövid ideig tanítottak
2019. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!