Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez miért van? Én lennék a hibás?

Ez miért van? Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

Világéletemben csendes voltam, visszahúzódó, tipikusan az olyan ember aki nem szeret a középpontban lenni, mindig meghúztam magam hátul. Persze ha segíteni kellett ott voltam, viszont sosem én voltam az ötletelő, azaz mondjuk egy farsangra, vagy ballagási díszitésre, vagy bármilyen ünnepségre amikor kellettek az ötletek, műsorszervezés meg hasonlók, mindig megvoltak a szokásos emberek. Az ofőnek egyébként feltűntek a passzív személyek(konkrétan a fél osztály xd), így hát a többieket is elkezdte bevonni a dolgokba. Csak hogy ne én legyek az az ember, akire azt mondják hogy nem csinál semmit, elkezdtem mondani én is a saját ötleteimet, de ezek mindig le lettek hurrogva az osztály részéről, sőt, volt hogy később más személy vetette fel ugyanazt a dolgot és akkor bezzeg elfogadták:(

Így azóta visszatértem ebbe a passzív állapotba, ennek amúgy az lett a vége hogy év végén már egy csomóan utáltak, vagy nem szóltak hozzám, nyilvánosan rólam beszéltek úgy hogy gúnyneveket találtak ki, csak hát leesett hogy rólam van szó, teljesen egyedül maradtam. Pedig én ezt totál jogtalannak érzem, mert próbálkoztam, de ha le lettem szólva akkor minek próbálkozzak tovább?:)) Na meg nem csak én vagyok az egyetlen passzív ember az osztályban és mégis csak én vagyok közutálat tárgya. Egyébként utolsó év, pont itt a szalagavató, avatjuk az elsősöket és már most megy erről a duma az osztálycsoportban Facebookon, és annyira írnék néha hogy ezt vállalnám, meg azt de már nem merek, inkább kimaradok mindenből:(


17/L



#kiközösítés #osztály #legszivesebbenkiugranékazablakon
2019. aug. 30. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, hogy kellemetlen ez most, ùgy látom calamiért jem kedvelnek. Lehet irigyek rád, vagy ilyesmi. De ennek nemsoká nem lesz jelentőssége, ha vége a sulinak teljesen új közegbe kerülsz majd, remélhetőleg normálus emberek közé. Én is voktam ilyen helyzetben, kicsikoromvan utáltak, mert duci voltam, kigúnyoltak. Aztán, már 10-11-12-ben egy-két csaj utált, mert a pasijuk, vagy aki nekik tetszett velem kavart, nekik meg megvoltak a fiú haverjaik, akik ugye követték őket. Úgyhogy vagy ezért, vagy azért. Esetleg megírhatod, amit most ide. Az lenbe a legjobb, mert ha beírod a csoportba ott mindenkihez eljut az üzenet, mert egy ilyen próbán vagy az osztályban mindenki pofázik, belevág a szavadba, ha úgy van az osztály hülyélye beszúr egy "poént" rólad, és elveszi a mobdandódról a figyelmet, így az osztály hárombegyedéhez el sem jut, amit mondtál. Írd meg ott a Facebookon, hogy te próbáltad, de nem tetszett nekik az ötlet, ha belemész szenélyeskedésbe nevezd meg azt a személyt is, aki elvette az ötleted, és kérdezd meg, hogy ez pifára megy vagy mi? Írd le, hogy te szívesen csinálsz ezt meg az, ha hajlandóak normálisan állna hozzád, ha meg nem, nyugodtan elmehetnek a f***ba. Ezt is írd ida!
2019. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Sok múlik a közösségen sajnos. Viszont szerintem ha már úgy is mész el akkor ne gyötörd magadat emiatt. Lesz egy új közösség, ahol mindenki új és jobb lesz. Legyél pozitív. Én is voltam ilyen helyzetben, de hát nem kell vele foglalkozni, a lényeg, hogy amit meg kellet tanulni azt megtanultam és elmentem utána egy olyan szakra, amit szeretek.

..Nekem sem hallgatták meg minden tanácsom vagy ötletem régen. Nem baj az sem, ha más felhasználta az ötletet, a lényeg, hogy az illető tudja tőled származik és Isten is látja. Előbb-utóbb rájön ő is, ne aggódj, amikor kell egy ötlet..

(A kötözködésből csak a baj van -én ezt tapasztaltam-.)

Fel a fejjel :)

Szép napot, üdv.

2019. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!