Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én lennék a hibás? (Többi lent)

Leotekkenfan kérdése:

Én lennék a hibás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Na hát hol is kezdjem? (Talán az elején)

Szóval most kerültem gimibe, új osztálytársak meg minden.

Mindenkivel jóba voltam, aztán egyik nap az egyik lány rám szól hogy én miért nézem mindig, ezt először nem vettem komolyan aztán matek óra közben kérdezett valamit a tanártól aztán ugye csak odanéztem és akkor megint rám szól, de most sokkal durvábban. Másnap a többiek elkezdtek vele viccelődni hogy miért nem ül mellém, akkor már éreztem hogy haragszik rám a lány. Aztán bár ebbe nem vagyok biztos az egyik fiú meg kérdezi tőle hogy szerelmes e belém, Erre a válasz: Fúj hagyjál már még akkor sem ha ő lenne az utolsó ember a földön, úgy néz ki mint halál, Na most nem tom hogy tudta e hogy pont mögötte mentem, szóval hallatom nem mondom jól esett... Meg fel írta a táblára hogy : F***opó gyerek mi f**zt nézel? De azt még az előtt hogy mondta volna hogy ne nézek rá, szóval itt még nem tudtam hogy bajok vannak... Meg ma megkérdezte a haverom hogy mi baja velem? aztán mondta hogy én mindig nézem és ez nagyon idegesítő, én meg mondtam neki hogy én nem vettem észre hogy mindig nézném erre ő nevet én meg elkezdem magyarázni hogy hát tényleg nem erre beleszól hogy jó nem érdekel. És az a vicc hogy ő hordott le mindennek aztán még én próbálok bocsánatot kérni, és még az sem engedi... Nekem ezek nagyon rosszul estek főleg úgy hogy azt hittem jóba vagyunk mert még év elején tök normális volt. De egyébként én nem vettem észre hogy néztem volna, egyszer néztem sokáig akkor is azért mert ki volt húzva a szemöldöke aztán olyan szarul állt neki, és azon gondolkoztam hogy ezt most minek kellet? Lehet hogy többször nézem a kelleténél, de csak azért mert mindig valami hülyeséget csinál aztán én meg nevetek rajta.



2015. okt. 13. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen. Ennyi.

Miért te alázkodsz meg, ha nem te vagy a hibás?

2015. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vedd poénosra a figurát, szólj be neki viccesen.

Elolvadsz? :D

A táblás dologra meg reagálhatsz úgy, hogy kimész te meg odaírsz még valamit. :D 'Örülj, hogy rádnéz valaki :D'

stb. Légy kreatív, mert csaj ne hagyd magad! :D

2015. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ha beszó,hogy mit nézed mond neki hogy csak szeretnéd..

Azért piszkál,mert hagytad magad és még bocsánatot is kértél...

Fura egy lány kérdezd meg,hogy mi baja veled.

Jah és azért is nézzed egyfolytábam így legalább jogosan rágalmaz :)

2015. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"örülj hogy rád néz valaki" Ezen szakadtam :'D :'D A,úgy tegyél rá magasról, vagy idióta, vagy szerelmes <3
2015. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szarul érzed magad.

Gratulálok.

Gondolkodsz ki a hibás miközben agyhalott férgekkel vagy körülvéve.

Gratulálok.

Rosszul esik hangyák A KÜLSŐDRŐL ALKOTOTT véleménye.

Gratulálok.

Nyisd már ki a szemed édes fiam.....

2015. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld pacsi.:)

Egyébként csak azért nem szóltam vissza meg hasonló mert nem akartam senkivel rosszba lenni, meg az elején tényleg jó fej volt.

2015. okt. 13. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!