Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szekált, bántalmazott emberek,...

Szekált, bántalmazott emberek, bennetek milyen érzések kavarognak az iskolakezdés miatt?

Figyelt kérdés
Én szörnyen érzem magam.Már a 2. évem lesz ez a gimibe,de az osztályból nem találtam egy olyan embert sem,akivel jóba lennék.A kollégiumi szobatársaim is nagyon rosszak.Minden miatt megszólnak,szekálnak,és minden munkát velem végeztetnének el.Van egy-két ember a koliban,akikkel jóba vagyok,de ha átmegyek az ő szobájukba egy fél órára,akkoris beszólnak,hogy mit különcködök,meg minek nem lógok velük.Majdnem minden nap gyomorgörccsel mentem suliba,alig tudtam enni,emiatt sokat fogytam.Most nyáron legalább újra sikerült felszednem egy pár kilót,és jóval izmosabb is lettem,mint az előző tanévben,de a magabiztossággal így sem állok olyan jól.
2019. aug. 31. 11:03
 1/2 Metionin ***** válasza:
84%

Hát én már örülök hogy nem vagyok iskolás.

Próbálj azzal vigasztalódni hogy egy újabb évet fogsz letudni és hamarabb szabadulsz meg tőlük.

2019. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
Hívnám az SS-t,hogy adjanak az épületnek egy felujítást,és a benne lévőknek meg egy jol irányízott simogatást 9mm-es rézdarabokkal. De sajnos már nincs SS...
2019. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!