Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan állithatom le a piszkál...

Hogyan állithatom le a piszkálómat aki már bántalmazott is?

Figyelt kérdés
van egy gyerek a suliban, na ő a segitségemet kéri felmérőkben ha nem segitek akkor piszkal nem hagy békén ma összevesztem vele mar az anyam is jön be de ha tovább folytatja mmit tegyek! és sokszor kiközösit ugy hogy a többi gyereket akit lehet befenyit s kéri tőlük hogy ne foglalkozzanak velem, nem vagyok verekedős sőt félek is egy kicsit és ma az volt nem vartam meg a szünetbn mert evett az ebédlőben én kész voltam s mentem is ki nm vartam meg azeert a teremben a padot rám tolta s ijen csicskának nevezettt mert nem mertem kiállni de a tanárok idejében jöttek rászólni.... de utána mi lesz ha ujra kezdi segitsetek
2015. dec. 3. 19:37
 1/5 anonim válasza:
Hányadikos vagy? Iskolapszichológus van ott, ahol tanulsz?
2015. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Úgy értem - én kérdeztem előbb - ha már bántalmaztak, akkor az iskolapszichológus tudja leginkább, mit kellene tenned ilyen helyzetben. Ha nincs, egy legközelebbi!
2015. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szólj a szüleidnek. ha ők nem segítenek, az osztályfőnöknek.
2015. dec. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Iskolasziológus nincs sem a környéken de a szüleim ma elmentek hozzá de nem tudom mi történik majd de utana mit tegyek? ő 14 éves én 13
2015. dec. 4. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
a szüleiddel beszéld meg, hogy mi legyen. az jó, ha megvédenek. fordulj hozzájuk bizalommal.
2015. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!