Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha gyomorgörcsöm...

Mit tegyek, ha gyomorgörcsöm van az óra és a tanár miatt? Még lehetséges, hogy lesz valaki, aki leadja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az történt, hogy idén lettem tizenegyedikes és mivel mindig is töri volt a kedvenc tárgyam, jártam belőle versenyekre, felvettem faktnak. A tanárt, aki 9-10.-ben tanított sokan nem szerették, de én bírtam. Most idén két tanár visz törifaktot, és én sajnos nem a régi tanárhoz kerültem, hanem egy másikhoz, aki nagyon furcsa ember, a magánéleti gondjai miatt nem tud tanítani igazán. Nekünk már múlt héten is be kellett menni tanévet előkészítő dolgok miatt és ez a tanár megtalált engem és egyből rám sózott ilyen feladatokat, hogy írjam össze miket tanultunk tavaly meg csinálják ülésrendet, névsort. Ma meg odajött hozzám és azt mondta, hogy részletesen lenyomozott, tudja a teljes nevem és a lakcímemet, sőt az utcánkat és a házunkat is részletesen leírta (úgy, hogy nem is ebben a városban lakik).

Nekem rossz előérzetem van ezzel a tanárral kapcsolatban, holnap lesz vele az első óránk és eléggé parázok, főként a tanár rossz hírneve és a nekem mondott fura dolgai miatt.

De csak úgy kerülhetek át a régi tanáromhoz, hogyha találok valakit a helyemre. Ezek a cserék sajnos már múlt héten lezajlottak egymás között. Lehetséges ettől függetlenül, hogy valahogy átkerüljek?


2019. szept. 2. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez eléggé kamunak tűnik. Mi az, hogy “lenyomoz”? Nem voltam nagyon visszabeszélős, de ezt számon kértem volna rajta, hogy hogyan gondolja mégis. A teljes nevedet persze, hogy tudja. Olyan suli meg kétlem, hogy van, ahová tanévkezdés előtt egy héttel be kell járni. Azért “kezdés”, mert kezdés.
2019. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu. Tényleg ezt mondta. Mi egy kicsit eltérő suli vagyunk. lehet ez nem volt egyértelmű, de nem egész héten voltunk bent, csak csütörtökön és pénteken egy délelőttöt.
2019. szept. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!