Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárnak lehet abból...

Egy tanárnak lehet abból „hivatalosan“ gondja ha LMBQT szervezetbeli aktivista?

Figyelt kérdés

Amit nyilván nem rejteget nem tagad, a facebook profilja is rögtön az elején már hirdeti ezt.

Mivel munkaidőn kívüli tevékenység így direkt kérdeztem így hogy „hivatalosan“ lehet-e belőle gondja?

Elvileg ugye köze hozzá senkinek semmi. Nem törvénytelen munkaidőn kívül műveli így akinek nem tetszik az tehet egy szívességet. Elvileg.

De azért a gyakorlat lehet más.


2019. szept. 10. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van "jóakarója", akkor bármiből lehet elefántot csinálni.
2019. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

EZt tudom de mi lesz az indok? Mert ez hogy X szervezetben benn van ez egy semmi.

Mást meg mit csinál munkáját elvégzi ja és ne feledjük tanárhiány van, ha emiatt elküldik az az iskolának rosszabb mint neki,mert ő 100 másik helyre mehet de a helyére nem jön még 1 se.

2019. szept. 10. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, persze. Ebben a középkori országban már önmagában a melegséget se jó felvállalni, pláne annak, aki ilyen állásban van. Volt egy meleg tanárom, szegény szerintem soha nem coming outolhat nyilvánosan (én is csak azért tudom, mert a családomnak nagyon közeli, bizalmas barátja), ha tanár szeretne maradni, így marad a titkolózás. :(

ELVILEG persze nem szabadna, hogy baja legyen ebből, de hát a gyakorlat az egészen más...

2019. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"a melegséget se jó felvállalni,"


Egy szóval nem mondtam hogy meleg. Csak ő olyan ember aki szeret "bemutatni " a világnak anno az egyetemen szoc gyakorlat volt és volt egy nyíltan homoFÓB tanár és ő azzal heccelte hogy ide ment gyakorlat címén és a tanár majd agyvérzést kapott mert bejegyzett civil szervezet és kellett fogadni neki a gyakorlatot.

2019. szept. 10. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet belőle gondja.
2019. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Igen, lehet belőle gondja."



Bő, kifejtett válasz.

2019. szept. 10. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet belőle gondja, kirúghatják.


Voltam olyan munkahelyen ahol mindenki Fideszes volt a főnökségből, aki pl facebookon Fidesz ellenes bejegyzést like-olt/osztott meg az másnap repült is.

Érvelhetsz bármivel, ha nem vagy szimpi kirúgnak és kész.

2019. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!