Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudok változtatni az első...

Tudok változtatni az első benyomáson?

Figyelt kérdés

Új közegbe kerültem. Sajnos eléggé szorongós vagyok, de rajtam az idegesség úgy jön ki, hogy borzasztóan idegesítő, hangos és nagyzoló leszek. Erre most jöttem rá.

A legtöbb osztálytársammal ennek ellenére is nagyon jól kijövök, de van két osztálytársam, akik megjegyzéseket tesznek rám, persze csak csendben, a hátam mögött. Viszont mostmár belátom hogy ez tényleg egy nagyon rossz tulajdonság, és megpróbálok változni. Szerintetek javíthatok így még az első benyomáson? Nem szeretném hogy az elkövetkezendő éveket úgy kelljen tölteni, hogy megjegyzéseket tesznek rám.


2019. szept. 16. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az elsőn már biztos nem, de a rólad kialakított alapvető képen persze.
2019. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, megismerhetik a valódi énedet idővel, ami felülírhatja bennük a rólad kialakított (hamis?) képet.

Ehhez idő kell, meg új ingerek számukra tőled.

2019. szept. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!