Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan legyek minimum négyes...

Hogyan legyek minimum négyes olyan tárgyakból, amik nem az erősségeim? 16l

Figyelt kérdés

Jelenleg tizedikes vagyok, és nehézségeim vannak a fizikával, és egy kicsit a matekkal is, de inkább az előbbivel. Matekból majdnem négyes lettem tavaj, de hármas lettem, fizikából fizikából is hármas lettem, de nagyon alsó határral. Csak azért akarok javítani, hogy összesen meglegyen az átlagom 4,75, mert akkor tanulhatok a kolin kívül, és nem kell vagy közös tanszobán lennem, vagy esetleg csak a szobába. Hozzá kell tenni, hogy az átlagom kilencedik végén 4,17 volt.


Szerintetek lehetséges ennyit javítani, ha nem akarom az összes időm beáldozni?


2019. szept. 17. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, ez leginkább csak hozzáállás kérdése.


Próbálj jobban odafigyelni az órákon, akár ha nem elől ülsz, akkor kérd meg a tanáraidat, hogy had ülj előre az óráikon, mert ott jobban tudsz figyelni. És még próbálj több időt fordítani a tanulásra.

2019. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!