Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megteheti azt egy tanár hogy...

Megteheti azt egy tanár hogy 1db dolgozatra 2db egyest adjon és utána azt jelentse ki hogy nem fog több dolgozatot íratni ebben a fél évben mert már megvan a minimum 2db jegy?

Figyelt kérdés
Az osztályban most senki sem készült a dolgozatra Növénytanból és a tanár ezt nem a dolgozat előtt hanem utána jelentette ki hogy aki most egyest ír az 2db-ot kap és ezzel megbukott. Az egész osztály próbált neki könyörögni hogy adjon még egy esélyt de ez hiábavaló volt. Most nem tudom hogy mit csináljak mert énnekem mindig 3-4-es volt az átlagom és hogyha ezt a szüleim megtudják hogy most már félévkor meg is buktam Növénytanból akkor nekem végem. Szerintetek ha szólok az osztályfőnökömnek akkor ő meg fogja tudni beszélni vele hogy adjon legalább egy esélyt az osztálynak hogy kijavíthassuk vagy írhassunk még egy dolgozatot?

2016. okt. 19. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak fenyít titeket.
2016. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Első: Nem hiszem mert lehetett látni az arcán hogy komolyan mondja :(

Én legalábbis úgy vettem le a viselkedéséből hogy komolyan beszél.

2016. okt. 19. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
október közepén nem szokták lezárni a félévi jegyet, gondolkozz egy kicsit. De legalább hatásos volt látszólag.
2016. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Firedoom ***** válasza:
100%
En 5 karot kaptam egyetlen dogara. A tanar a szemem lattara veste bele a naploba. Megteheti.
2016. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

"Szerintetek ha szólok az osztályfőnökömnek akkor ő meg fogja tudni beszélni vele hogy adjon legalább egy esélyt az osztálynak hogy kijavíthassuk vagy írhassunk még egy dolgozatot?"


Szerintem igen! Szólj a szüleidnek ha kell, de mindenképp beszéld meg a tanárral, hogy ha kell írsz egy nehezített dolgozatot, de mindenképpen adjon még egy utolsó esélyt! Különben meg azt hiszem mindenhol kötelező legalább egy javítási lehetőséget adni. vagy ha nem is kötelező, de illik. Az a gyerek, aki meg ezt az egy lehetőséget nem használja ki, az le van tojva, az meg is érdemli, hogy megbukjon!

2016. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. okt. 19. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Csak annyi történt, hogy a tanár berágott, amiért senki nem készült a dogára. Ezért úgy gondolta, hogy ha azzal fenyeget titeket, hogy kész, ennyi volt a félév, akkor majd összef**ssátok magatokat (ami egyébként úgy látszik, sikeres is volt), és rájöttök, hogy az ő órájára tanulni kell, és nem a farkatokat verni otthon. Hogy erre rájössz-e, az rajtad áll.
2016. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett az esetből, kérdező? 1 db dolgozatra adott 2 jegyet?
2021. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!