Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy kizárjam őket?

Mit csináljak hogy kizárjam őket?

Figyelt kérdés
Nos, a kérdést nem sikerült túl jól megfogalmaznom, de itt pontosítanék. Szóval. Nem vagyok túlságosan jóba az osztályommal. Sőt, nagyon nem csípem őket. Szerencsére az idő nagyobb részében elignorálnak, de ha szólnak is, csak idegesítenek. 9.-es vagyok, azzal nyugtatom magam, hogy ez az utolsó évem, aztán gimnázium. Ott kezdődik a probléma, hogy ez egy magyar tanítási nyelvű alapiskola, szlovákiában. Én nem vagyok túl jó a nyelvből (szlovákból), és ők a szünetekben általában úgy beszélnek. Eddig jobban bírtam, mert jóban voltam a fölöttem lévő osztállyal, de az idén kimaradt. És már most az iskolakezdés elején szörnyű. A tetejébe meg jön még egy dolog. Nos nyáron megtetszett egy lány. A mi iskolánkba jár, 1-el alattam. Nos én ezt nem mondtam el neki, de a barátnőjével beszéltünk erről. Majd megtudta. De ekkor, hát hogy is mondjam, átment rajtam a dolog, és nem igazán tudtam mit tegyek. Na de a mai nap az egyik osztálytársam azt mondta, segít vele összehozni, bár fogalmam sincs honnan vette hogy bejön, 3-unkon kívül senki sem tudta :(. Na de már előre látom hogy idegesíteni fognak ezzel. És ami a legrosszab, hogy nem csak engem, hanem a lányt is. És ez rosszul esik, ő most szerencsére nyaral, de nemsokára visszajön. Tudom, ezt a pár hónapot már kibírom, de akkor is... Köszi hogy elolvastad, ha valamit hozzáfűznél, szívesen meghallgatom.
2019. szept. 24. 17:48
 1/5 Thispain ***** válasza:

Ha az évfolyyamon bellül van több tagozat, valószínűleg át tudnak venni az egyikbe, és abból a teremből már ki tudod zárni őket, feltéve, hogy nálad van a kulcs. Viszont lehet, hogy elég az is, ha ignorálod őket, vagy nevetsz gyarlóságukon.

Egyébiránt szerintem a kiszemelted barátnője pletykás típus.

2019. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, kis iskola nincs a vagy b, vagy egy osztály. A barátnője hát, nem pletykás, de tényleg legjobb barátok, és ki akarta belőle szedni, de én is haragudtam rá amiért elmondta. Főleg úgy hogy már átment rajtam, vagy hogy fogalmazzak. Amúgy köszi a választ, örülök nagyon hogy valaki írt :).
2019. szept. 24. 19:17
 3/5 Thispain ***** válasza:
Az rossz. Akkkor ebben a szituációban két lehetőséged van. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Egyébként mit értesz az alatt, hogy átment rajtad?
2019. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, megszökni kár lenne azért a 10 hónapért. Az hogy átment rajtam, nem pontos megfogalmazás. Nagyon tetszett a lány. Ez nyár elején volt, aztán a szünetbem nem találkoztunk, csak irogattunk. Jobban megismertem, és más lányokat is. És valahogy elmúlt az a görcsös érzés, már nem akarok tőle semmit. Csak barátkozni. Bár valamiért még mindig parázok ha vele dumálok élőben. Kb ennyi lenne a dolog. Volt a nyáron egy olyan is, hogy egy komcerten megismertem valakit, megtetszett, de 2 nap múlva átment rajtam. Na ez kb ilyen volt csak 2 hónap. Meg hát, jobban megismertem, és meggondoltam, nem tudom miért és hogy történt, csak azt mondom amit érzek.
2019. szept. 24. 22:54
 5/5 Thispain ***** válasza:
Az jó. Kitartást a következő 10 hónapra, feltéve, hogy azokon a napokon a havak is megjelennek.
2019. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!