Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki az egyetemen gyakos...

Aki az egyetemen gyakos tárgyról kidumálja magát az mit mond?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Hianyzas? Legyel cuki kedves beszélj illedelmesen a tanárral. Hiányzás oka legyen családi ami fontos nekem mindig a nagymamám az, hogy nekem kell orvoshoz vinni pl.

Mindig sikerul ez :D

2019. szept. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
haha de vicces
2019. szept. 28. 08:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy majd felveszem következő félévben.

Nem minden tanárnál lehet kidumálni.

2019. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azt fogod elvileg dolgozni, amit tanulsz, amiből gyakorlatot szerzel. ha már a gyakorlatot is kidumálod, akkor munkahelyeden mi lesz. ilyenek ne vegyél el a helyeket azoktól, akik tényleg tanulni szeretnének. szánalmas
2019. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azert a gyakorlat es a munka ket kulonbozo dolog. Rengeteget hianyoztam az egyetemrol megis diplomas vagyok, es jol fizeto allasom is van.
2019. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös. Milyen alibivel hiányoztál?
2019. szept. 28. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Én óraütközés miatt nem jártam. Első héten lehetett leadni/felvenni tárgyakat. Én előtte felvettem mindent, aztán leveleztem a tanárokkal. Volt aki email-ben írta, hogy hiányozhatok, volt, aki kérte, menjek be. Bementem, megbeszéltük, hogy hogyan oldjuk meg. Ha nemet mondtak, leadtam a tárgyat.


Rengeteg óraütközésem volt (minor és főszak órái sokszor ugyanakkor voltak)

2019. szept. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pl volt, hogy egy főszak gyak és egy minor gyak volt együtt. A főszak gyakra kötelező volt bemenni, a minor gyakra meg asszem elég volt csak annyi, hogy bementem egyszer előadni, meg elkértem a jegyzeteket, hogy félév végén bemenjek írni egy zh-t.
2019. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Felveszed következő félévben. Én is így voltam, ha fegyvert tartottak volna a fejemhez, akkor sem mentem be. Miért? Dolgozni akartam, nem volt nekem való a nappali, így váltottam is levelezőre. Kérdez meg magadtól, hogy te miért nem akarsz bejárni. Nem érdekel a szak? Válts. Nem akarsz minden nap bejárni? Legyél levelezős, ha olyan a szak.
2019. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!