Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem bunkóság ez...

Csak szerintem bunkóság ez egy tesitanártól?

Figyelt kérdés

Én vagyok az egyik lány az osztályban aki kövérebb, és ügyetlenebb a dolgokban, mindig ő ér célba utoljára a futásnál. A tanár mindig beszól nekem, hogy nem is igyekszem futáskor, meg ilyenek, de még akkor is, ha tényleg siettem,meg minden. Általában tényleg normálisan próbálkozok, nagyon ritkán van az, hogy nem érdekel.


A múltkor a szokásosnál kevésbé lassan értem be.(többek közt mert megígértem valakinek, hogy maratont futok vele egyszer, és ha ez nem megy az se fog jellegű logikával) És amikor beértem a célba a tanárnő nagyon viccesnek érezte magát és megkérdezte, hogy nem-e csak azért futok, mert óra után ebéd. Ja és ezt több ember előtt. Egyébként ő az eddigi legnormálisabb tesitanárom általános óta. Azt hiszem ez elég sokat elmond...


Ez csak szerintem nem normális? 16l (egy hónap múlva 17)


2019. szept. 28. 08:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Én jelenteném az ilyet az igazgatónak. Az ilyen buz1 nem tanárnak való.


Nálunk is ilyen volt a tesitanár középiskolában, ugyanígy zaklatott egy csajt. Mivel a tanár ilyen volt, megengedett dolognak látták a diákok, és ők is beszólogattak neki. Jó poén volt, élvezték.

Szegény a későbbi években anorexiás lett a sok beszólogatás miatt.

2019. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%

Végülis az 500 kiló se, meg az 50 kiló vasággyal se . Tudsz változtatni! Élj vele,ne úgy mint gypsy a munkalehetőséggel.

Hát az emberek ilyenek. Nem. De van egy határ,amit már nem tehet meg. Nem bántalmazhat szavakkal sem...Ha szólsz a többi tanárnak,100000% hogy megvédik,és nem téged,mert neked csak kötelességed van,jogod semmi. És hidd el,mindig találnak neked kötelességet,hogy csak utána kérhesd ki a jogaid(soha). Korrupt rendszer van. Ha bajom volt egy tanárral,és szóltam,nem lett belőle semmi...Nem is csodálkozom. Szerintem is szemétség. Én se vagyok top alkat. 96 kgról indultam,most vagyok 89. 171 cm-es magassággal...a lényeg,hogy csak annyit egyél,amennyivel nem éhezel,napi többször is ehetsz,csak ne éhezz,mert az nem csak rossz érzés,hanem tönkre is tesz...aztán edzeni járj,ha valami olyan sportot űzöl,ami egyesület, van kikérőd a tesiről pár órára... 18/F

2019. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan pontozzatok le, de szerintem bunkóság. Az osztályban én vagyok a legrosszabb tesiből, pedig magas vagyok, és vékony, és nekem is sokkal jobban esik, ha bíztat, mint amikor beszólogat. Mert mindkettőre volt már példa.
2019. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Ajaj.

Én 30 éve voltam középiskolás, akkor is pont ilyen bunkó tesitanárok volták, végig az általánosban is, gimiben is.

Én nem voltam kövér, csak ügyetlen, meg rövidlátó, mindig bunkóztak velem is. Szerintem tesitanárnak eleve a bunkók mennek...

2019. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szoktam sportolni, igaz nem egyesületben. (Van is kikérőm arról a két tesiről, amit nem is ez a nő tart) A koliba járok röplabdázni, meg tartás javító tornára. Meg ha a suliba van annyi ember, hogy legyen floorball csapat, akkor szoktam csatlakozni, de ez nem sűrűn van. Meg általánisban úsztam.
2019. szept. 28. 09:09
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Ezt tényleg bunkóság. Nem is értem,hogy az ilyenek miért tanárok.
2019. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Jelenteni kell az igazgatónak. Bár annak idején én is megtehettem volna...

Én 20 éve voltam általános iskolás, egy ugyanilyen bunkó vén f+3sz volt a tesitanárom. Nem voltam annyira nagyon dagadt, de a lányok közt én voltam a legkövérebb. Engem is megalázott az osztály előtt, sőt, amikor futás közben ráestem a kezemre, nem akart elengedni orvoshoz, pedig eltörött. Azt mondta fussak tovább, nincs is annak semmi baja, csak ki akarok bújni a mozgás alól, pedig pont nekem kellene futni mert kövér vagyok, fájó kézzel is lehet futni... Ott üvöltött velem a társaim előtt, nekem pedig már a könnyeim jöttek a fájdalomtól, az óra végére feldagadt a karom. De lefuttatta velem a coopert. A kezem 3 hétig gipszben volt.

Amikor kiderült egy agyi cisztám, nem szabadott tornáznom, max könnyítetten. Na akkor végleg kiakadt. Egész óra alatt szemetet szedetett velem az iskolaudvaron, én pedig nem voltam olyan erős és nagyszájú, hogy megvédjem magam. Kis mimóza kislány voltam, mait már nagyon bánok. Amikor 8.-as lettem, meghalt tüdőrákban, egyedül én nem mentem el a temetésére az iskolából. A felesége is tanár volt, ott üvöltött velem, hogy én milyen szívtelen dög vagyok. És én nem mertem szólni senkinek. Sem az igazgatónak se az osztályfőnökömnek, mert gyáva nyúl voltam...

Erről ennyit. Bocs, hogy kinyekeregtem magam nektek, de jólesett elmondani...

2019. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezek szerint szólnom kéne, de sok értelme nem lenne. Ofő max annyit mond, hogy "hA nEm tEtSzIk iRaTkOzZ kI!!!!" Az igazgató meg soha nem ér rá. Bár elvileg jövőre már nem itt fog tanítani ez a némber
2019. szept. 28. 10:23
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy nekem egyszer egy szintén tesiszakot végzett (De nem dolgozott tesitanárként soha(, azt mondta, hogy sok esetben azok mennek tesitanárnak, akik bajnokok akarnak lenni, de nem jön össze nekik...És így vezetik le a frusztráltságukat.
2019. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Bunkó beszólás volt, de nem kell foglalkozni vele. nálunk még ilyen hozzáállás sincs, pl szekrényugrásnál olvassa a tanár a neveket ki következik, sokan azt mondják, írja be az egyest és meg se próbálja.

múltkor Qper futás közben kb. egész osztály kajált, mert az új büfés a bejáratnál ingyen szendvicset, lángost osztott és nm volt idő megenni futás előtt.

2019. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!