Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit gondoltok, bunkóság...

Ti mit gondoltok, bunkóság lenne az alábbi?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, volt egy fiatal tanárnőm, aki ma mar nem tanít a mi egyetemünkön, viszont nagyon szimpatikus volt mindig is és szerettem volna valahogy közelebb kerülni hozzá. Azon gondolkodtam, mennyire lenne bunkóság bekövetni az insta-n? Szerintetek? Tulajdonképp mivel nem tanít már, ő is csak ugyanolyan, mintha bármilyen másik ember lenne, de nem is tudom... ciki lenne ez? Mielőtt valaki leoltana, nem felszedni akarom és magam is lány vagyok, csak, mint ember jó lenne valahogy kapcsolatba lépni vele, de többet nem is magyarázkodom, értitek a kérdést. Trollkodast nem kérek, csak az valaszoljon, aki tud emberi hangnemben írni. Köszi
2018. júl. 16. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne ha beköveted. Nyugodtan
2018. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2018. júl. 16. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs benne semmi ciki vagy bunkóság, egész nyugodtan bekövetheted :)
2018. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt tanáraimmal tartom a kapcsolatot instán és facebookon is. Volt aki magától jelölt be facen és kezdett el követni instán. Szerintem nincs benne semmi rossz dolog.Nyugodtan bekövetheted...
2018. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fhuu én egyszer elkezdtem beszélni az akkori tanárommal családi gond miatt és utána mindenről elbeszélgettünk.Kiderült hogy sok a közös érdeklődés, jól kijöttünk egymással.

Aztán az idő folyamán sokat beszélgettünk.

Ő már engem mindjárt két éve hogy nem tanít és nemsokára három éve lesz annak hogy megismertem és elkezdtünk beszélgetni.

Soha nem gondoltam volna hogy ilyen jó kapcsolat lehet közöttünk.

Szerintem abban sincs semmi ha írsz a tanárodnak és megkérdezed hogy hogy van, hogy telik a napja, stb...

Aztán majd kiderül hogy mi lesz a továbbiakban.

Sok sikert!😃

2018. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!