Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár tehet bármit is ha...

Tanár tehet bármit is ha ilyen pólóban ülök az órán? Ld link--házirendet nem sérti, az meg hogy neki nem tetszik van jelentősége?

Figyelt kérdés

Itt a póló:


[link]


Ez van rajtam. Tanár szólt vegyem le. Mondom oké de akkor pucéran fogok ülni mert más nincs nálam. Akkor ne vegyem le de vegyek rá valamit. Mondom nem veszek rá semmit.

Akkor irány az igazgató. Mondom oké menjünk! Jaj de ne most majd később mondja erre.

Puhap....öcs.

De meg ne lássam rajtad még egyszer. Azóta csak ez van rajtam az óráján és semmi más.

És most mi lesz? Semmi gondolom. Ami eddig. Szájkarate.


2019. szept. 28. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Megszopat, csak nem úgy, ahogy te szeretnéd
2019. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ühüm. Hát állok elébe.

Hajrá.

2019. szept. 28. 13:36
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Alapjában véve nincs ezzel a polóval baj. De az iskolában nem politizálhatsz se te se a tanár. Fordított helyzetben mit szólnál ha az órádon a tanár egy Imádom a Fideszt polóban, vagy egy katolikusok el fognak kárhozni és csak a reformátusok jutnak a menyországba polóban feszítene.

Szerintem mindennek meg van a maga helye.

2019. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Te tkp mi is a gondja? Hogy én fel merem vállalni ő meg 45 éves kora ellenére se meri?


mert a homofóbok mindig ezt takargatják: dühösek mert más fel meri vállalni ők meg sose merték.

Inkább dühösek arra aki meri. ennyi.


Ez is itt van 45 éves csoffadt retek, se gyerek se feleség.... látens homi Ennyi. és

tudja neki már babér nem terem.

2019. szept. 28. 13:38
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Persze , hogy nem tetszik a tanárnak.

Volt rajtad keménykalap ?

Dobd fel egy ilyen kiegészítővel.


:)

2019. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az adott tanárnak az tetszene ha semmi nem lenne rajtam , de abból nem kap....
2019. szept. 28. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Jogilag nem,viszont leszólhat. Egyébként többiek nem nevettek ki,hogy ilyen pólóba mentél iskolába?
2019. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Szeretnél te ilyen tökös lenni. De csak szombat délutáni magányodban találtad ki a sztorit. Nagy tanáridomító, aki a Gyakorin kérdezgeti, hogy akkor ez oké-e, ki hisz neked?
2019. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Napi kamu. A kérdező hol iskolai dolgozónak, hol szülőnek, hol diáknak adja ki magát egy provokatív témával kapcsolatban. Kb. kétnaponta kitiltják, de mindig visszajön és folytatja, és még mindig van aki beszopja ezeket a kérdéseket.
2019. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
semmit, max. a dogádban vagy feleletnél lefelé vagy felfelé pontoz.
2019. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!