Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár tehet bármit is ha...

Tanár tehet bármit is ha ilyen pólóban ülök az órán? Ld link--házirendet nem sérti, az meg hogy neki nem tetszik van jelentősége?

Figyelt kérdés

Itt a póló:


[link]


Ez van rajtam. Tanár szólt vegyem le. Mondom oké de akkor pucéran fogok ülni mert más nincs nálam. Akkor ne vegyem le de vegyek rá valamit. Mondom nem veszek rá semmit.

Akkor irány az igazgató. Mondom oké menjünk! Jaj de ne most majd később mondja erre.

Puhap....öcs.

De meg ne lássam rajtad még egyszer. Azóta csak ez van rajtam az óráján és semmi más.

És most mi lesz? Semmi gondolom. Ami eddig. Szájkarate.


2019. szept. 28. 13:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

" vagy feleletnél lefelé vagy felfelé pontoz."


A dogák amúgy is így működnek mindentől függetlenül. Épp milyen kedve van a csókának.

2019. szept. 28. 19:18
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
félsz, hogy kirúgnak az alapítványi iskolából? ha szerencséd van, az igazgató olyan részeg lesz, hogy fel se fogja, miért visz oda a tanár, aki sose kap szabadságot és a kollégái helyett is dolgozik, még a munkaügyet is ő vezeti, pedig minden nyáron elküldik és akkor fizetést se kap
2019. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%

Balázs, meleg lettél?


(Ha pedig mégsem a szeretett kérdezőnk vagy: értelmes ember nem vesz fel ilyeneket, semmi értelme. Aki így gondolja, az nem fog ezért jobban szeretni, amúgy meg nem kell polgárpukkasztani folyton. Nem hordunk ilyesmit iskolába, politikának helye nincs ott. Mondjuk szerintem vallásnak se, de az már más kérdés.)

2019. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!