Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk, ha mondjuk lenne egy...

Fiúk, ha mondjuk lenne egy lány aki szép és tetszik nektek, de az alkarján lenne egy tetoválás, az nem ábrándítana ki benneteket? (lent link a tetoválásról)

Figyelt kérdés

Pl. Egy ilyen vagy hasonló farkas tetoválás: [link]

Nem túl "nőietlen"? Ezen a tetováláson gondolkodtam és felmerült bennem ez a kérdés



2019. jan. 23. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha oszinten kedvel akkor nem erdekli egy sracot, hogy van egy ilyen tetovalasod.

Ha szeretnel ilyen tetovalast, es valallod a kovetkezmenyeit, csinaltasd meg. Aki csak emiatt nem fog hozzad szolni az akkor se erdemelne meg ha nem lenne tetovalasod :)

2019. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 $$$$$ ***** válasza:
71%

Nekem nagyon tetszene. A következő tetkom nekem is egy farkas lesz csak nekem a felkaromra 😃 . De nekem szemely szerint nagyon tetszenek a tetovált lányok. Minnel több tetkó annál jobb XD . És ez egy szép tetkó. Már miert lenne "nőietlen,, ? Szerintem nincs olyan hogy "nőietlen,, tetkó. 2 fajta tetko van számomra. Ami jól van kivitelezve és ami rosszul... Ami jól van kivitelezve az mindegy hogy mi és az is hogy hol van egy lányon nekem pl. tetszik. És szerintem egy szép tetkó vagy akár több inkább dob az emberen mindsem hogy amitt ne tetszen . A rosszul kivitelezett tetkóknál már mas a helyzet. Azok nem dobnak az emberen. De ha valaki nagyon tetszene akkor nem egy rosszul kivitelezett tetkon múlna. Na persze én nagyon tetkó mániás vagyok. Tehat nem biztos hogy mindenki így gondolja😅.

18/F

2019. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem, de ha ennyire bizonytalan vagy, nem kéne tetoválást csináltatnod.
2019. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

1. és 3. válaszolónak: ha jól értettem, a tetoválás a lányon van, aki tetszik neki, nem ő akarja csináltatni.

Kérdezőnek: véleményem szerint, ha neked tetszik a lány, elfogadod olyannak, amilyen. Másrészt pedig a tetoválás nem "nőietlen", amennyiben a viselőjének az tetszik. Egyébként pedig neked kell eldöntened, hogy zavar-e a tetkója, azonban -elvileg- nem kellene ezen fennakadnod. Ha gondolod, egy beszélgetés során kérdezd a rajzról, érdeklődj a jelképezéséről vagy arról, hogy miért döntött emellett a minta mellett. Ha ezekről tudomást szerzel, nagyobb valószínűséggel tudod értékelni a döntését, esetleg a nézőpontját is megismerheted közelebbről.

2019. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Visszaolvasva rájöttem, hogy én tévedtem, elnézést.

A válaszom részben viszont így is odaillő. Ha neked tetszik a tetoválás, akkor nem kell aggódnod amiatt, hogy valaki, akinek amúgyis bejössz emiatt ítéljen el. Ha pedig mégis, nem érdemel meg téged.

2019. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

Ez durva... nem is szép. 😀

Sokkal szebb az oldaladra csípő környékére, részben eltakarja a fehernemud és a nadrágod is. De ha intimre kerül a sor az nagyon szexi és vonz.

2019. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem, tetszik is, én is akarok majd(1x talán sokára) hasonlót :'D


19/f

2019. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
6. olyan tetkókkal a stricik jelölték a pr**tikat..
2019. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!