Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bródy: Ezek ugyanazok száma...

Bródy: Ezek ugyanazok száma miért van tiltólistán egy iskolarádióban?

Figyelt kérdés

Középiskola, ahol szünetekben szól a sulirádió. 90%ban zene, amit a diák szerkesztők válogatnak össze.

Az egyik diák Bródy: Ezek ugyanazok számát nyomta be, akkor amikor egy önkormányzati delegáció volt az épületben. (aki azt kérdi tudatosan ezt a számot és pont akkor: naná!)


A diák súlyos megrovást kapott de csak szóban leírni már nem merte az igazgató (mert a diák azt mondta akármilyen megrovást elfogad-de szabályosan ellenőrzőbe és enaplóba beírni lesz szíves!)

Na ez már nem ment az igazgatónak (érdekes... leírni már nem akarta, naná mert az számon kérhető később)

De a diákot eltiltották véglegesen az iskolarádiótól.


Mit szóltok ehhez? Magyar kegytörténet 2019?


2019. okt. 11. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Azt mondom titokban fel kellett volna venni a megrovást telefonnal. Ha ez kikerült volna annak bizony visszhangja lenne. Így sajnos már csak a diák szava van az igazgató szava ellen.

Meg hát legyünk reálisak: max. küldtek volna egy másik talpnyaló igazgatót az iskolába.

2019. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért kicsim? Mert a mondanivalója iszonyat igazságokat hordoz. Talpnyalók és s@ggnyalók uralják az országot, és nincs, nem volt kivétel ezek alól csak egyetlen egy. úgy hívták: Széchenyi István. Csak ő előbb tett valamit az országért, majd azután őrült meg, nem pedig fordítva!
2019. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Az úgynevezett illiberális demokrácia valójában diktatúra, amint azt a mellékelt ábra mutatja.
2019. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskola, ugye?
2019. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon szeretem Bródyt, a zenéjét, a szövegeit, abszolút egyetértek a politikai mondanivalójával, a világnézetével.

Ugyanakkor megértem azt is, ha egy iskola politikamentes, világnézetileg (és vallás tekintetében) semleges akar maradni, sőt ezt el is várom tőle.

Ezért szerintem legjobb, ha az iskolarádió nem ad se kormánypárti, sem kormánykritikus, sem egyéb politikai üzenetű zenét.

2019. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Ugyanakkor megértem azt is, ha egy iskola politikamentes, világnézetileg (és vallás tekintetében) semleges akar maradni, sőt ezt el is várom tőle."


De ha ez ennyire nyilvánvaló akkor a megrovást az igazgató miért nem volt hajlandó írásba adni? Ha egy ennyire 1x1 akkor miért nem írta le feketén fehéren?

2019. okt. 11. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha én lettem volna az igazgató én nemes egyszerűséggel nem foglalkoztam volna a dologgal. A diák intelligens, nagyon kulturáltan kinyilvánította a véleményét, és igazából dicséretet érdemelne (de azt azért mégsem illik ilyenért adni), mondom ezt úgy, hogy a Fideszre szavaztam.

Ez a megnyilvánulás a tanárok részéről, csak azt bizonyítja, amit mindenki tud, a mostani tanárok 95 százaléka, ostoba, kicsinyes, szánalmas gyökér.

2019. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezt az alapítványi g€cit igazán kitilthatnák már innen, már kezd pszichiátriai eset lenni
2019. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti kétszer legalább kitiltják, lófaszt sem ér. Úgyis visszajön, meg már előre be van készítve egy új fiók, ha ezt tiltanák. A nagy trollkodás hevében szinte minden héten leleplezi magát, mikor a kérdező nevében egy alter fiókról válaszol a saját kérdése alá, ettől meg már nem igazán van lejjebb. Egyszerűbb ha te lépsz le és nem olvasod a témakört, mert ő innen mozdíthatatlan. Mint egy virtuális madárijesztő, akinek feladata elrettenteni a maradék jó szándékú válaszolót.
2019. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mond már el az, iskola nevet meg az igazgatóet is az index biztosan csinál ebből botrányt
2019. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!