Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire sülhet el rosszul a...

Mennyire sülhet el rosszul a dolog, ha valaki meglát minket együtt? 17/F

Figyelt kérdés

Van egy (női) tanárunk, akivel szinte mindenki jóban van, nagyon jófej, el lehet vele beszélgetni, elég fiatal a többi tanárunkhoz képest. Ez az első éve.

Nos, ismerősök vagyunk a facebook-on és egyik nap ráírtam, elkezdtünk beszélgetni és elhívtam, hogy ezen a hétvégén találkozzunk (mármint nyilván így sulin kívül). Azt hittem nem akar majd jönni, de igent mondott. Ismerőseim szerint ez a lehető legrosszabb ötlet, lehet, hogy ki fogják rúgni, stb., ehhez képest ő még is szívesen eljön velem.


2019. okt. 23. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nalunk tobben is talalkoztak egyik tanarommal iskolan kivul. Csak kaveztak, beszelgettek. Nem lett belole semmi. Ugy gondolom, hogy a ti helyzetekben sem tehetnek semmit, csak ha valoban ossze is jottok.
2019. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Hát...ebből az jön le, hogy te bizony rá akarsz hajtani a tancsira, máskülönben miért is hívtad volna el randizni? :]

Na mind1, de ha ezért megcseszik, az a te hibád lesz, mert elcsavartad a fejét.

2019. okt. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tanárnő nem akar tőled semmi komolyabbat, csak elmegy veled kávézni meg beszélgetni. Gondolom jobban meg akar ismerni, mint tanítványát. De az is lehet, hogy mivel új az iskolában így információ szerzésre fog téged használni. Pl kifaggat, hogy Kati néni a 10.b osztályfőnöke hogy viselkedik a tanórákon, milyen módszerekkel tanít, stb...
2019. okt. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen tanárom. Ő ráadásul nem si volt fiatal, de rengeteg diákkal összejárt iskolán kívül. Nekem matekból tartott külön órákat, de volt h óra után filmet néztünk, vagy elmentem vele vásárolni.


Már rég elballagtam, de néha még találkozunk. Sztem tök jó h valaki fiatalokkal veszi magát körül. Nincs ebben semmi. A tanár az nem börtönőr, meg nagyasszony, nagyúr. Elvileg a diákokért van, h minél jobb jövőjük legyen.

2019. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, te össze akarsz vele jönni.

Ha ő tényleg csak beszélgetni akar, akkor ezt tartsd tiszteletben, de ebből nem lehet bajotok.

Ha összejöttök, akkor meg szigorúan ügyelni kell, hogy

a) iskolában semmi nem látszódjon, sőt oda érkezve vagy onnan elindulva sem;

b) utcán napközben ne sétáljatok kézen fogva, ölelkezve, és ne csókolózzatok. Viszont egy szórakozóhelyen este, ahol már nem feltűnő, ott nyugodtan tehetitek ezt.

Ez esetben meg kell beszélni, mit fogtok mondani, ha az igazgató vagy bárki más rákérdez, mi van köztetek. Lehet nyugodtan mindent tagadni, csak akkor mindketten ugyanazt mondjátok és legyetek következetesek.

Ha tanít, akkor órán semmit nem szabad észrevennie másnak. Ő faarccal felszólít, feleltet, te meg igyekszel jól felelni és nem arra gondolsz, milyen jó lesz vele a szex pár óra múlva. ;-) Mindenképp tudd kiválóan az ő tárgyát, hogyha ötöst ad, ebbe ne köthessenek bele.

2019. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak a szexet büntetik diákkal, nekem volt olyan, hogy az egyik tanárral kocsmáztam suli után
2019. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!