Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes egy alkalom...

Lehetek terhes egy alkalom együtt lét után? Nagyon szeretnénk kisbabát, pont termékenyidőszakban történt a dolog Értelmes válaszokat szeretnék! Koszonom Első baba lenne

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Miért, szerinted hogy készül a gyerek? Apránként???


Igen, lehetsz, de nem biztos, hogy az első alkalommal teherbe esel.

2019. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan termékeny vagyok, de "csak" a második alkalommal estem teherbe :)
2019. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, de az is normális, ha 1 év próbálkozás körül sikerül.
2019. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kettes, hogyhogy "kimondottan" termekeny vagy? :)

Kérdező, persze, egyetlen alkalom is elég. Csak ha véletlen nem jön össze azonnal, nem szabad megijedni, és a köv hónapban a középidő körül 2 naponta legyetek együtt. Ha még biztosabbra akartok menni, az egész ciklusban 2-3 naponta érdemes, mert nem teljesen biztos, mikor van peteérés.

2019. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem, 10x kell telibe találni ès ebből adódik össze a gyerek...


Jejzus

2019. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyetlen egyszer voltunk együtt védekezés nélkül tavaly, és itt ülök épp a 10 hetes lányom felett :)

De pl tesómék 2 évig próbálkoztak éjjel nappal mire lett baba..

Szóval 50-50%..

Lehet, de ritka.

2019. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
#4, két abortusz után (amelyek közül az egyik gyógyszer mellett sikerült!), plusz egy gyerek után, s most a tesó hamarosan történő érkezése után ki lehet jelenteni, hogy elég termékeny szervezet vagyok, ha folyton terhes leszek :)Egyébként ez genetika, édesanyám és mindkét nagyszülőm is olyan volt fiatalkorában, de még 38 évesen is, hogy csak ránéztek és már áldott állapotba kerültek... Szóval igen, léteznek "kimondottan termékeny " nők.
2019. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy léteznek kimondottan termékeny nők. Csak kérdeztem, hogy miből gondolod, hogy az vagy? De ha ennyiszer lettél és ilyen hamar, akkor értem, honnan tudod. Mert valakinek az első azonnal sikerül és azt hiszi, ő termékeny. Csak sajnos az nem biztos, mert ha utána szeretne tesót, az soha többet vagy sokára jön. Nekem is egyetlen egyszer kellett 1 hónapot várni. A többi alkalommal mindig azonnal sikerült. Szám szerint 7x. Igen, jól olvassátok. Nem szültem 7x, de nem is volt abortuszom. Ja és mindegyik tervezett volt. Szóval visszatérve kérdező, szurkolok! Amúgy családilag női vonalon mi újság? Mert ez tényleg öröklődik.
2019. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy nektek is sikerüljön, de sikerülni is fog! Én soha életemben nem görcsöltem rá a gyerektémára, és lett is mindjárt kettő... :) NE görcsöljetek! Jönni fog az!
2019. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolo koszonom a jo kivánságot!
2019. ápr. 9. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!