Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te is jártál már úgy, hogy...

Te is jártál már úgy, hogy legjobb barátságból lett a "nem is érdekel mi van vele" dolog? Elhanyagolódott a barátság? Ez természetes?

Figyelt kérdés

A legjobb barátja voltam osztálytársamnak 3 évig, aztán megismerkedett szünetekben egy évfolyam társunkkal, aztán már nem velem töltötte a szünetet, hanem azzal. Suli után, sem velem lógott, hanem vele. Utolsó évben kb teljesen más lett, már untattam ha hozzá szóltam. Így aztán nem is dumáltunk, mert folyton róla beszélt, hogy de jó fej, meg ez van meg az.

Most vége a sulinak, és nem is beszéltem vele, csak párszor felhívtam, és mondta, hogy most annál a haverjánál van, meg most mennek ide-oda.

Előtte bezzeg fél nyarat együtt töltöttük.

És kicsit furcsa, hogy ennyi volt.


Más is járt már így?

De ez természetes folyamat? Hogy ezek a barátságok, mindig csak ideig vannak? Örökké sosem tart semelyik?



2013. aug. 19. 15:42
 1/4 anonim válasza:
Így még nem, hasonlóan jártam. Szerintem ez nem természetes, legalább is biztos hogy nem kellene annak lennie. Énis egy olyan emberre várok, akivel végre lehet egy biztos kapcsolatom, akár barátság akár párkapcsolat, akár beszélgetőpartner... De valahogy nem kaphatóak erre az emberek. Az meg talán még rosszabb, ha ilyen sok idő után távolodtok el. Bárcsak az emberek kitartanának egymás mellett:(
2013. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hanna cicaa válasza:
Én is pont most vesztettem el egy fiú barátomat aki a haverjai előtt nem vallotta be hogy jóban van egy lánnyal (velem) és akkor beszologattott meg minden és már nem is beszélünk pedig nagyon jóban voltunk .... egy barátot akár fél perc alatt is elveszíthetsz ... :(
2013. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezzel nem értek egyet. Egy igazi barátot nem veszíthetsz el könnyen mert akkor nem volt igazi.. Legalábbis jó biztos nem.
2013. aug. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A barátok nem ilyenek :) max egy haver ilyen.
2013. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!