Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egész végig hazudott nekünk?...

Egész végig hazudott nekünk? (Tumorral kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés
Lett egy új osztálytársunk, aki azt mondta, hogy előző évben kihagyott fél évet, mert tumora volt, ezért évet kellett ismételnie. Meg azt mondta, a kemoterápiától hullik a haja. De ezek ellenére cigizik, iszik, és drogozik. A volt osztálytársával mondjuk úgy hogy jóban vagyunk, és azt mondta nem volt semmilyen tumora, hanem csak simán nem járt be suliba. Nem tudom igaz-e, mert annyira nem voltak jóban, de inkább neki hiszek. Nem tudom kinek higyjek, szerintetek? Mi az igazság?

2019. okt. 24. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tumora van valakinek ihat, cigizhet és drogozhat.
2019. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-nel a pont. De ha ennyire erdekel, akkor valoszinu hamarosan lesz szuloi, ahol bizd meg a szuleidet kerdezzek meg az o szuleit vagy az osztalyfonokot. Vagy te kerdzd meg az osztalyfonokot ugy mintha sajnalkoznal es megkerded hogy szerinte hogyan lehet segiteni az uj osztalytarsnak hiszen meselte daganatos beteg volt tavaly?

Vagy csak siman kerdezd ki alaposabban: hol volt a tumor, kimutottek e juj mutassa meg a vagas helyet, melyik korhazban volt, hogy hivtak az orvost aki mutotte, hogy derult ki...ha tulsagosna kivancsinak tart mond egy tavoli rokonodnak is most talaltak rakot es ezert erdekel.

Ezekre a kerdesekre ha nem tud valasz9ni, akkor valoszinu nem igaz a tumoros sztori. Tipp kerdezd meg tudja-e mi az a branül? (Ha kapott infuziot akar mutet akar kemo miatt akkor ezt a szot ismernie kell).

2019. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 😊 Majd meg fogok tőle kérdezgetni holnap
2019. okt. 24. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ismerősöm volt beteg és dohányzott. Szóval ő is simán dohányozhat, ihat, stb. Mondjuk más kérdés, hogy az ember a kemó után pl nem azt gondolja, hogy rágyújtana, de ez embertől függ.


Az pedig nem oszt nem szoroz, mit mond a volt sulitársa. Akármit mondhatok én is akárkiről.

2019. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még annyi; a branült én is tudom tippnek mondani, hogy kérdezd meg tőle.
2019. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!