Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dulcosoft belsődleges oldattal...

Dulcosoft belsődleges oldattal kapcsolatos tapasztalata van valakinek? Ha igen, megosztaná velem?

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztam a patikában ezzel a termékkel, ahogy láttam, teljesen más a hatóanyaga, mint a gyártó hashajtóinak, ez nem is hashajtó, csak székletlágyító. Viszont a reklámszövegen túl semmit nem találtam róla. Van valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel? A 24-72 óra, amit írnak, elég nagy időintervallum. Mennyire hat hirtelen, nem hoz kellemetlen helyzetbe? Mennyire erős ingert okoz?

2019. júl. 31. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kb. egy éve használom, elégedett vagyok vele. Kíméletes, és legkésőbb két nappal az első alkalmazás után kellően lágy lesz a széklet, de nem szabad 2 napnál tovább használni mert akkor túlságosan higít. Nagyon fontos, hogy az első nehezebb, az előző napihoz képest keményebb székelés után alkalmazni kell, különben az előírt adag megivása után sem lesz másnap sokkal könnyebb az "ürítés".
2020. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) már nem is vártam választ, olyan rég kérdeztem... akkor ez nem olyan rohanós hashajtó, tényleg csak lágyít?
2020. márc. 12. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hashajtó, annál sokkal jobb és nem jár annyi kellemetlen görcsöléssel. A használata azonban nem helyettesíti a szorulás megelőzőséért fontos étrendet, azt ugyanúgy be kell tartani.
2020. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nadule48 válasza:
A Dulcosoft belsőleges oldatot reggel kell bevenni.Kérdés,hogy reggeli előtt vagy után?
ápr. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!