Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tud kezdeni egy ilyen...

Mit tud kezdeni egy ilyen helyzettel az osztályfőnök?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy szólok neki, hogy egy másik tanár óráján írtam egy dolgozatot, lassan egy hónapja. A tanár elmondta a jegyeket, tudom, hogy ötös lett, de a tárgyat tartó tanár nem írta be az elektronikus naplóba, viszont azt állítja, hogy beírta. A dolgozatot nem is osztotta ki mondván, hogy ő az alapján írja be a jegyet Nem hiszem, hogy a napló jelzi nekem rosszul, a többi tárgynál látom a jegyeimet, amik elvileg az után a jegy után kerülhettek be. Illetve nem én vagyok az egyedüli,akinek nem írta be egy jegyét, de csak én szólok.

Mit tud kezdeni a helyzettel az osztályfőnök?


2019. okt. 29. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos nagyon semmit, azon kívül, hogy szól neki, hogy írja be, de az sem garancia rá. Tudom, mert nálunk is voltak ilyen tanárok, akiknek, ha szóltunk, hogy írja be a digitális naplóba a jegyet, akkor csak visszaszólt olyanokat, hogy "de hát elmondtam a jegyed, tudod, nem?" vagy "vezetni kéne az ellenőrzőt!" stb. De a fél év végéig biztos beírja.
2019. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt állítja, hogy beírta, akkor mutasd meg telefonról, hogy neked nem mutatja. Ezek után remélhetőleg ránéz.
2019. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

A dolgozatok kiadására nagyonis kötelezheti a szaktanárt, jogodban áll azt megnézned!

Érdemes szólni neki hogy visszatartja a dolgozatokat és a jegyedet sem írta be.

Nálunk amikor ilyen probléma volt az ofő mindig segített, sőt volt hogy az igazgatót is belevonta.

2019. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!