Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy érezzem magamat jobban...

Hogy érezzem magamat jobban az iskolában? Mit tanácsoltok, hogy érjem el, azt, hogy élvezzem a sulit?

Figyelt kérdés

Nagyon sok órám van minden nap,8-9. Csütörtök az meg valami horror,10 órám van ráadásul aznap van néptánc amin nagyon kiborulok,mert soha nem ahoz a fiúhoz állítanak be táncolni akihez akarok állni,hanem pont mindig ahoz akihez a legjobban nem akarok.

Veletek volt már hasonló dolog? Hogyan oldottátok meg a helyzetet?


2019. nov. 3. 13:59
 1/1 anonim válasza:
Összeszorítottam a fogamat, és az motivált, hogy meg fogom reformálni az oktatási rendszert. Vagy csupán nagy szerepet akarok benne válalni. Ha a tanulás nehézségeket okoz, válassz ki pár olyan tantárgyat, ami tényleg kell, és fontos, a többiből ne bukjál meg. Néptáncon én is mindig kiborultam, de én mindent utálltam benne. A zenét, a mozdulatokat, a tanárt, azt, akivel táncolnom kellett. Egyszer elméletileg dühömben eldobtam egy padot, de az osztály bolhábol elefánt effektusát ismerve max zsámoly lehetett, ráadásul a dühkitöréseim nagy részére sem emlékszem, de megtanultam elfojtani ezeket, aztán akkor kiadni, amikor nincs körülöttem semmi, valaminélettelen, könnyen pótolható tárgyon.
2019. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!