Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti szoktatok bárkivel is...

Ti szoktatok bárkivel is beszélni az iskolai szünetekben a közvetlen családon kívül? Akárhogy-személyes telefon net?

Figyelt kérdés

Itt az őszi szünet (itt volt....) és ez is úgy telt ahogy kb az összes szünet hogy a közvetlen családon kívül (szülők) senkivel egy szót se beszéltem. Se személyesen se telefonon se neten se sehogy.

Múlt hét pénteken kiléptem az iskola kapuján és azóta egy szót se senkihez. Engem nem keres senki, én nem keresek senkit így marad ami van-a semmi.

Más is így van ezzel?


2019. nov. 3. 17:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"meg piszkálni másokat"



Hogyan tudhatok én ott bárkit is piszkálni??? Akinek nem tetszik nem olvassa nem válaszol. NIncs fegyver a halántékodnál neked se hogy olvasd!

2019. nov. 3. 18:18
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Jó, jó drágám felfogtuk, utálod az embereket és most idejöttél megsértődni mindenki válaszán akiknek vannak barátaik. Vedd be a cumid és menj aludni mert leszid az anyukád.
2019. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Én is mindig azon problémáztam általánosban meg gimibe hogy senkivel se tudok találkozni szünetbe és szó szerint szétuntam az agyam, de egyetemen nem lesz ilyen gondod hidd el örülni fogsz ha megtanulod azt a 700-800 oldalt a zh-kra.
2019. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
90%
Nem értem, miért tetted fel ide ezt a kérdést? Ha te ilyen jól megvagy egyedül és nem szeretsz emberekkel lenni akkor mi itt a gond? Egyébként a világon nemcsak kétféle ember létezik(éjjel nappal bulizós, hányós, és olyanok akik csak otthon ülnek.) Csak azért mert valaki szeret a barátaival lenni nem kell lehurrogni, vannak ám normális emberek is. Értjük, te nem szeretsz emberekkel lenni, elfogadjuk, akkor maradj otthon. Ennyi.
2019. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Én akkor voltam sulis, amikor MSN volt még. Volt pár gyerek, akivel ott csattogtam szünetek alatt. Mondjuk az őszi szünetet valamikor gimis éveim közben hozták be, előtte ez Karácsony meg húsvéti szünetre volt érvényes.
2019. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy, a válaszaid alapján, nem te írtad ki ezt a kérdést https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok.. ?
2019. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!