Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért alázott meg ennyire ez...

Miért alázott meg ennyire ez a tanár? Több lent

Figyelt kérdés

Röviden annyi az egész, hogy még előző héten nagyon megalázott a tanár. Tesi órán nem tudtam egy lábon szögdelni(hozzá teszem, nagyon fájt a lábam, meg húztam) mármint úgy szögdeltem, hogy néha le raktam a másik lábam. Erre amikor megcsinálta mindenki, a tanár mondta a nevem és hogy menjek oda hozzá. Oda is mentem a többiek néma csöndben és nézik hogy miért hívott oda erre elkezdi mondani nekem, hogy :"Nem tudsz egy lábon szögdelni? „ Mondom de, tudok." Akkor miért teszed le a másik lábad „? Itt már tökre ciki volt a helyzet.. Erre mondja hogy itt most mindenki előtt szögdeljek oda vissza. Mondom oke. De itt mar mindenki sugdolozott meg ilyenek elkezdek szogdelni normalisan es mondja hogy ebben mi olyan nehéz? Es mondta hogy gyakoroljam mindennap, mert ez így nem jo...annyira szornyen ciki volt, hogy azt hittem ott helyben ásom el magam:( Miért kellett ezt?

Egy középsulis lány


2019. nov. 4. 17:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
A testnevelés tanár a tanári pálya legalja. Kis ember kap egy kis hatalmat rögtön nagynak érzi magát. A testnevelés tanárok általában ilyenek szoktak lenni. De nyugodj meg,neki sokkal rosszabb mint neked. Te elfelejted majd ezt ő viszont valószínűleg a klasszikus testnevelés tanári pályamodell szerint fog élni. Idővel alkoholista lesz és a többi tesitanárral zugiszik majd a szertárban.
2019. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem tanulta meg eléggé a pszichológiát.
2019. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem feltétlenül az volt a célja, hogy megalázzon, habár ez így jött le neked. Lehet, hogy ezt le kell osztályozni, vagy valami ilyesmi, nem véletlenül kér meg titeket arra, hogy szökdeljetek... valami követelmény, amit a tanmenet előír. Ebben az esetben a tanár sem tud mást tenni, mintsem arra kér, hogy gyakorolj, mert előbb-utóbb fel kell ezt mérje.


De egyébként, ha azt válaszolod, de tudok, akkor megnézi, hogy tudsz-e... miért nem védted meg magad? Hogy alapvetően tudok, de most húztam meg a térdem és nem hiszem, hogy ez jót tenne neki... vagy miért nem mentél el a meghúzott lábaddal orvoshoz? Miért nem kértél felmentést tesi elején?


Itt szerintem nemcsak a tanár a problémás, neked is meg kellett volna védened magad. Sajnos, ilyen világban élünk. Ha nem állsz ki magadért, nem mondod el, miért nem tudsz valamit, akkor így fogsz járni.

2019. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#1 Az a baj, hogy nem felejtettem el:( És szerintem a többiek sem..
2019. nov. 4. 17:24
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Már bocsánat, de ez nem megalázás. Az megalázó, hogy hányszor írtad le hibásan a szökdelni igét. Miért nem tudtad kinyitni a szádat, és megmondani, hogy fáj a lábad? Ha nem hülyézett le, csak jelezte, hogy nem jól csinálod a gyakorlatot, abban mi a megalázás? Írom ezt úgy, hogy a testnevelő tanárom többségéről a véleményem egyezik az 1. válaszolóéval.
2019. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#3 Persze, majd elkezdem veszekedni a tanárral, aztán még egy csodalatos be írásom is lesz:) Egy labon szogdelest nem kell osztalyozni :D Ez nem óvoda
2019. nov. 4. 17:26
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is pont ilyen szrházi tesi tanárom volt. Jól mondják a nagy részük ilyen. Ehhez már betegnek kell lenni. Tisztelet a kivételnek!
2019. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg nem szarok a tanárok. Sokszor a diákok nem védik meg magukat. És ha kapsz egy beírást? Akkor mi van? Legalább el merted mondani, hogy mi van veled. Így meg is alázott, ezen szorongsz, ide is kiírod, ráadásul megint a tanarok így a tanarok úgy.... hát akkor üljetek egész tesi órán aztán cső, ne csináljatok semmit XDDDDDDD
2019. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem mondtad neki hogy fáj a lábad? Ettől még csak nem kapsz beírást. Sokszor tényleg képesek a tanárok megalázni a gyerekeket, de nekem ez nem tűnik annak. Amúgy szöKdelni, így helyes, nem bszogatásból, csak ciki ha g-vel írod :)
2019. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 Azert nem mondtam, mert abban a helyzetben a sírás kerülgetett. Jól tudja hogy érzékeny vagyok pontosan ezért csinálja
2019. nov. 4. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!