Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt/ van kedvenc tanárod?

Volt/ van kedvenc tanárod?

Figyelt kérdés

Ha igen mièrt ő a kedvenced?

Valamint van olyan tanár akit nem kedvelsz vagy ő nem kedvel tèged valamièrt?



2019. okt. 26. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Volt középiskolai tanáraim, az összes. Sőt aki nem tanított azzal is jóban voltam.


Általánosba meg a matek tanár utált , meg a biosz tanár, és egy alsós tanárom, ja meg az angol tanárom mondta, hogy ne menjek közép iskolába, úgy sem bírom, meg rossz lesz.

2019. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Volt. Történelem tanárom.

Imádtunk az óráira mentünk, mert nem "száraz tényként" unalmasan adja elő a történelmet, hanem kreatívan készült rá mindig. Volt, hogy egy kisebb modelekkel mutogatta az eseményeket. Nagyon sok érdekes hozzávaló témákat is mesélt amik nem voltak a történelem könyvekben. Élmény volt az óráján lenni.

2019. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az angoltanárom. Azért, mert ő volt az, aki nemcsak tanárnak volt jó, hanem pedagógusnak is, tehát emberien viselkedett. Egyszer kórházba kerültem, és nagyon sokat hiányoztam, elutazott hozzám, meglátogatott, segített visszailleszkednem a kórházba. Ő volt az egyetlen tanár, aki ilyesmit tett értem. Nagyon hálás vagyok neki.
2019. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Nem tudom. :)

Egy olyan volt, akit nem kedveltem.

2019. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2 tanárom is volt ebben a kategóriában. Az egyik dominánsan viselkedett, a másik pedig laissez-faire stílusú volt. Mindkettő a stílusa miatt volt érdekes számomra.


Volt nem kedvelt tanárom is, matek tanár: a stílusa miatt.

2019. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Több is. Matek, angol, és biológia tanár.


A matek tanárnő nem ismert engem(a családomat, a hátteremet) de engem igen. Tudta, hogy milyen vagyok. Tudta, hogy a barátaim nem is a barátaim. Mindig tudta mit kell csinálni. Mit mondjon nekem. Ösztönzött a tanulásra. Ha jobb jegyet kaptam, akkor vagy mosolygós fejet rajzolt oda vagy oda írta, hogy szép munka. Büszke volt rám.


Az angol tanárnő inkább osztály szinten ismerjük egymást. Nem szoktunk lelkizni meg ilyeneket. De meghallgat minket. És tanácsot ad nekünk. Bármiről is legyen szó.


A biológia tanárnő pedig úgy meséli a tantárgyát, hogy az elképesztő. Bármit kérdezel tőle, tudja. Nem vagy ami a tantárgyához kapcsolódik. Bármit! Matek, kémia, történelem, magyar. Nagyon inteligens nő. A mi nyelvünkön beszél. Úgy meséli el, hogy értsük és szeressük is. A komoly dolgokat pedig úgy meséli, hogy a szívedig hatoljon. Globális felmelegedés.

Előadja a sztorikat.

2019. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, volt.
2019. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát épp decemberben ment ek de ha itt van ha nem akkor is ő a kedvencem tesi tanár volt 1,2ba ,3,4be rajz környezet tesi,5. 2.félévébe tesi és 6,1.félévébe tesi tanár de terhes kett ledig én ugy szerettem:(

Ingrid néninek hívták 3és nagyon szép ,kedves volt,remélem még látom valaha az életben mindjuk tudom hol lakik de hát na azért...

19/L

2020. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem mindenki szeret mer jö tanulö vagyok :)

De azért egy német tanárt fek tudnék sorolni ,utálom

2020. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A töri tanárt nem annyira szeretjük,se a törit de nekünk volt egy olyan haditervünk hogy baleseteket keresünk vagy valami híreket és azzal húzzuk a törit hogx ne keljen felelni meg irni XD

De aztán rájött hogy huzzuk direkt ugyhogy a kis dolgokat csak ofőn lehetett elmindani

19/L

2020. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!